Company Logo

Pašpārvalde

Publiskie iepirkumi

Noderīgas saites

Внимание

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības kristīgās mācības olimpiādes rezultāti

 

 

 

2.vieta

 

Golubeva Aļina 3.A (sk. Svetlana Jekaraševa)

 

Hucanu Viktorija 3.A (sk. Svetlana Jekaraševa)

 

3.vieta

 

Hitro Ivans 3.A (sk. Svetlana Jekaraševa)

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības dabaszinību konkursa  6.kl. rezultāti

2.vieta

Līcis Dāniels 6.A (sk. O. Cvetkova)

Atzinība

Filipova Diana 6.A  (sk. O. Cvetkova)

 

Zemgales novada matemātikas 16. olimpiādes (6.-9.kl.) rezultāti

 

1.vieta

Filipova Diana 6.A  (sk. I.Korabovska) 

Līcis Dāniels 6.A (sk. I.Korabovska) 

Svincova Sofija 6.A (sk.I.Korabovska)

 

2.vieta 

Tutins Andris 9.B (sk.V.Lovčinovska)

 

3.vieta 

Jūlija Zarkeviča 8.B (sk.I.Korabovska)

 

 

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības mājturības un tehnoloģiju ( ar izvēli tekstiltehnologijās) olimpiādes

 

 (5.-9.kl.) rezultāti

 

 

2.vieta 

Denisova Milana 5.B (sk.A.Sokolova)

 

3.vieta 

Milanna Zapivalova 7.A (sk.A.Sokolova) 

Jeļena Kiseļčuka 9.A (sk.A.Sokolova) 

Karina Saričeva 9.A (sk.A.Sokolova)

 

Atzinība 

Zapivalova Angelina 5.A (sk.A.Sokolova) 

Koniševa Jūlija 5.A (sk.A.Sokolova) 

Anna Vasjutina 7.B (sk.A.Sokolova)

 

  

Krievu valodas un literatūras 31. atklātās olimpiādes 3.(valsts) posma 8.-12. klašu rezultāti

 

3.vieta 

Klencare Marija 9.A (sk.L.Movčane)

 

Jēkabpils pilsētas mājturības un kokapstrādes tehnoloģiju olimpiādes 9.klasei rezultāti

 

1.vieta

Tutins Andris 9.B  (sk. M. Spaskovs)

2.vieta

Molčanovs Igors 9.A (sk. M. Spaskovs)

3.vieta

Sprukulis Artjoms 9.A (sk. M. Spaskovs)

Atzinība

Harčenko Oļegs 9.A (sk. M. Spaskovs)

Farbers Marks 9.A (sk. M. Spaskovs)

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības angļu valodas 8.-9.kl. olimpiādes rezultāti:


3.vieta

Dutkevičs Aleksejs 8.b (sk. Klavdija Mičko )

Ķīmijas konkursa 2.kārtas rezultāti:

 

Atzinība

Marks Farbers  9.a (Sk. Svetlana Davydovskaya)

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības matemātikas olimpiādes 5.-8.kl. rezultāti:

1. vieta-

Pavlovs Artūrs, 5.a (sk. Vanda Lovčinovska) 

Līcis Dāniels, 6.a (sk. Irina Korabovska)

Zarkeviča Jūlija, 8.b (sk. Irina Korabovska)

2. vieta-

Koniševa Jūlija, 5.a  (sk. Vanda Lovčinovska)

Krastiņš Artūrs, 5.a  (sk. Vanda Lovčinovska) 

 Filipova Diāna,  6.a  (sk. Irina Korabovska)

Kondratjeva Ksenija 6.a  (sk. Irina Korabovska)

3. vieta-

 Turlā Anastāsija. 5.a (sk. Vanda Lovčinovska) 

Sipovičs Daniels Alekss, 5.a (sk. Vanda Lovčinovska) 

Kovaļenko Anastasija, 6.c (sk. Marina Voitenko)

Svincova Sofija, 6.a (sk. Irina Korabovska)

 

Latvijas Lingvistikas olimpiādes 2. kārtas rezultāti

Atzinība:

Vladimirs Anufrijevs , 12. a, (sk. Larisa Koņeva)

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības 4.klases matemātikas olimpiādes rezultāti:


Atzinība:

Pasternaka Arina  4.b (sk.Jeļena Jaskova )

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības matemātikas olimpiādes  rezultāti (9.-12. klases):

1. vieta-

Tutins  Andris 9.b (sk. Vanda Lovčinovska)

2. vieta-

Ivanova Diana  9.b (sk. Vanda Lovčinovska)

3. vieta-

Simankovs Vladimirs 12.a (sk. Vanda Lovčinovska)

 

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības fizikas olimpiādes rezultāti:

 

2. vieta-

Tutins  Andris 9.b (sk. Andris Lazdiņš)

3. vieta-

Farbers Marks 9.a (sk. Andris Lazdiņš)

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības dabaszinību neklātienes konkursa rezultāti:

2. vieta-

Sofija Svincova 6.a (sk. Oksana Cvetkova)

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības mājturības un kokapstrādes tehnoloģiju olimpiādes 8.klasei rezultāti:

2. vieta-

Igors Rakutins 8.b (Maksims Spaskovs)

3. vieta-

Vladislavs Ščogoļevs 8.a (Maksims Spaskovs)

Atzinība-

Ričards Tavkins 8.b (Maksims Spaskovs)

 

7.-8. klašu skolēnu latviešu valodas olimpiādes ( mazākumtautības izglītības programmā) rezultāti:


3. vieta-

Daniels Berezins 8.a ( sk. Silvija Avišāne)
Katrīna Krņicka 8.a ( sk. Silvija Avišāne )
Laura Vilka 8.b ( sk. Silvija Avišāne )

Jūlija Zarkeviča 8.b ( sk. Jekaterina Ivanova )
Anna Jaunzema 8.b ( sk. Jekaterina Ivanova ).

SKOLAS KONTAKTI

DSC_0107-8482.JPG
DSC_0092-8210.JPG
DSC_0145-8328.JPG


Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.