Company Logo

Pašpārvalde

Publiskie iepirkumi

Noderīgas saites

Внимание

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

matemātikas olimpiādes rezultāti (5.-8.kl.)

 

1.vieta – Artūrs Pavlovs 6.A klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

1.vieta – Sofija Svincova 7.A klase, skolotāja Irina Korabovska

2.vieta – Arina Pasternaka 5.B klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

2.vieta – Artūrs Krastiņš 6.A klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

2.vieta – Ksenija Kondratjeva 7.A klase, skolotāja Irina Korabovska

3.vieta – Mariuss Balis 5.B klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

3.vieta – Dāvis Krūmiņš 6.B klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

3.vieta – Jekaterina Zeņina 6.A klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

3.vieta – Diāna Fiļipova 7.A klase, skolotāja Irina Korabovska

3.vieta – Dāniels Līcis 7.A klase, skolotāja Irina Korabovska

Atzinība – Violeta Petkeviča 5.A klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

matemātikas olimpiādes rezultāti (4.kl.)

 

3.vieta – Ivans Hitro 4.A klase, skolotāja Tatjana Karnauhova

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

bioloģijas konkursa “Ieskaties dabā” I kārtas rezultāti

Uzaicinājumu piedalīties konkursa “Ieskaties dabā” II kārtā saņēma

Burdeļnaja Polina 8.B klase, skolotāja Svetlana Davydovskaya

Radionova Valērija 8.B klase, skolotāja Svetlana Davydovskaya

Skrimble Inese 8.B klase, skolotāja Svetlana Davydovskaya

 

 Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

koka un metāla tehnoloģijas olimpiādes rezultāti

2.vieta – Larions Volkovs 8.B klase, skolotājs Maksims Spaskovs

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

matemātikas olimpiādes rezultāti (9.-12.kl.)

 

2.vieta – Marks Farbers 10.A klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

2.vieta – Diana Ivanova 10.a klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

3.vieta – Jūlija Zarkeviča 9.b klase, skolotāja Irina Korabovska

Uzaicinājumu piedalīties matemātikas valsts olimpiādē saņēma

10.a klases skolnieks Marks Farbers.  Skolotāja Vanada Lovčinovska

 

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

fizikas olimpiādes rezultāti (9.-12.kl.)

3.vieta – Marks Farbers 10.A klase, skolotājs Andris Lazdiņš

3.vieta – Andris Tutins 10.A klase, skolotājs Andris Lazdiņš

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

 angļu valodas olimpiādes rezultāti (8.,9.kl.)

  

1.vieta – Ivans Jekaraševs 8.A klase, skolotāja Zinaīda Smolova

 

Jēkabpils pilsētas

mājturības un kokapstrādes tehnoloģiju olimpiādes 6. un 7.klašu izglītojamajiem

 

1.vieta -  Gugņevičs Vlads 6.b klase, skolotājs Maksims Spaskovs

2.vieta - Līcis Dāniels 7.a klase, skolotājs Maksims Spaskovs        

2.vieta - Vinogradovs Ričards Anrijs 7.c klase, skolotājs Maksims Spaskovs

3.vieta - Kudrjavcevs Aleksandrs 7.b klase, skolotājs Maksims Spaskovs        

Atzinība - Bogdanovs Artjoms 6.b klase, skolotājs Maksims Spaskovs

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

 vestures olimpiādes rezultāti (9.,12.kl.)

 

 Atzinība – Jūlija Zarkeviča 9.B klase, skolotāja Žanna Vinogradova

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

bioloģijas olimpiādes otrā posma rezultāti (9.-12.kl.)

 

3.vieta - Birznieks Rolands 11.A , sk. Tatjana Zdanova

Atzinība – Diāna Noveičuka 11.A, sk. Tatjana Zdanova

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības Latviešu valodas

(mazākumtautību izglītības programmu) olimpiādes rezultāti

1.vieta  Inese Skrimble 8.B; sk.Jekaterina Ivanova

3.vieta Anna Bobrova 7.A; sk.Zinaīda Rutkovska

3. vieta Alina Naporko 7.A; sk.Zinaīda Rutkovska

3.vieta Milana Marinčenko 8.A; sk.Vineta Mežaraupe            

atzinība Dāniels Līcis 7.A; sk.Zinaīda Rutkovska

atzinība Evija Mazure 7.C; sk.Jolanta Taškāne

atzinība Ksenija Naumova 8.A; sk.Jekaterina  Ivanova

 

SKOLAS KONTAKTI

DSC_0005-8500.JPG
DSC_0026-8506.JPG
DSC_0066-8642.JPG


Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.