Company Logo

Pašpārvalde

Publiskie iepirkumi

Noderīgas saites

Внимание

Noderīgas saites:


 

"ATVĒRTO DURVJU DIENAS"

Latvijas Kultūras koledža aicina vidusskolas skolēnus apmeklēt bezmaksas TOPOŠO STUDENTU NEDĒĻU, kas norisināsies no 19. marta līdz 22. martam. 

Pasākums ir paredzēts vidusskolēniem un citiem interesentiem, kurus saista kultūras nozare vai ir interese uzzināt vairāk par dažādām radošām nozarēm. 

Interesentiem būs iespēja apmeklēt aizraujošas kultūras menedžmenta un deju nodaļas lekcijas četru dienu garumā (pēc izvēles), kā arī iepazīties ar Latvijas Kultūras koledžu, tās piedāvātajām specializācijām un “notvert” sajūtu, kā tas ir – būt LKK studentam. 

Pieteikšanās līdz 16. martam, aizpildot pieteikuma anketu mūsu mājaslapā: https://kulturaskoledza.lv/blog/2018/03/02/toposo-studentu-

 


2018.gada 5., 6.aprīlī no plkst. 10.00 - 17.00 Daugavpils Būvniecības tehnikums aicina visus uz Atvērto durvju dienām!

 

Atvērto durvju dienās piedāvājam ekskursiju pa tehnikuma nodaļām!

 

Ikvienam interesentam būs iespēja apskatīt mācību telpas un darbnīcas, tā ir iespēja tuvāk iepazīties ar audzēkņu dzīvi tehnikumā un uzzināt vairāk par piedāvātajām izglītības programmām.

 

Būvniecības nodaļā:

 

 • Apdares darbu tehniķis
 • Sausās būves tehniķis
 • Sausās būves montētājs
 • Apdares darbu strādnieks
 • Galdnieks

 

Ceļu būves nodaļā:

 

 • Ceļu būvtehniķis

 

Autotransporta nodaļā:

 

 • Autodiagnostiķis

 

Metināšanas nodaļā:

 

 • Lokmetinātājs MAG
 • Gāzmetinātājs OAW

 

Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģiju nodaļā:

 

 • Inženierkomunikāciju tehniķis
 • Inženierkomunikāciju montētājs

 

Arhitektūras un dizaina nodaļā:

 

 • Arhitektūras tehniķis
 • Interjera noformētājs.

 

Tiekamies Daugavpils Būvniecības tehnikumā,
Jātnieku ielā 87!

 

Piesakiet ekskursiju zvanot 26698899 vai aizpildot anketu tiešsaistē: https://goo.gl/forms/h6GSKipyXScyXJUf2

 


Aicinām visus interesentus 24.martā uz Ventspils Augstskolas Atvērto durvju dienu

Pasākumā būs iespējams uzzināt par studiju iespējām augstskolā, kā arī būs iespēja satikt pasniedzējus, studentus un piedalītos interesantās lekcijās, diskusijās. 
  

LAIKS

PASĀKUMA NOSAUKUMS

11.00 – 11.30

REĢISTRĀCIJA

11.30 – 12.00

PASĀKUMA ATKLĀŠANA (augstskolas vadības uzruna un neliela prezentācija par augstskolu)

TIKŠANĀS FAKULTĀTĒS

12.10 – 13.40

Tulkošanas studiju fakultāte 

 • Informācija par studiju programmām fakultātē 
 • Praktiskā nodarbība mutvārdu tulkošanā (A201. auditorija)
 • Atbildes uz jautājumiem 

12.10 – 13.40

Informācijas tehnoloģiju fakultāte

Apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties nelielās lekcijās/radošajās darbnīcās un uzzināt, cik aizraujoši ir studēt IT fakultātes studiju programmās.

 • interaktīvais stends - Ventspils Augstskolas Viedo tehnoloģiju pētniecības centra izstrādātā profesionālā sporta analītikas risinājumi (spēlētāju izsekošana spēles laikā u.c. informācija).
 • Interaktīvais stends - Cilvēku skeleta atpazīšana (cilvēka auguma un ekstremitāšu atpazīšanas tehnoloģija, ko plaši pielieto datorredzes industrijā (datorspēles, drošība, tālaprūpe).
 • 3D printeris, roboti u.c. aktivitātes.

12.10 – 13.40

Ekonomikas un pārvaldības fakultāte

 • informācija par studiju programmām fakultātē
 • studenti par ikdienu augstskolā
 • tikšanās ar absolventiem, kuri sevi pierādījuši biznesa vidē 

13.45 – 14.10

Tikšanās ar Studentu padomi

Atvērto durvju dienas video:   https://www.youtube.com/watch?v=eVEIvvzr__M
Pieteikšanās pasākumam šeit: https://www.facebook.com/events/193292771430292/ 
 

Latvijas Kultūras koledža aicina vidusskolas skolēnus apmeklēt bezmaksas TOPOŠO STUDENTU NEDĒĻU, kas norisināsies no 19. marta līdz 22. martam. 


Pasākums ir paredzēts vidusskolēniem un citiem interesentiem, kurus saista kultūras nozare vai ir interese uzzināt vairāk par dažādām radošām nozarēm. 

Interesentiem būs iespēja apmeklēt aizraujošas kultūras menedžmenta un deju nodaļas lekcijas četru dienu garumā (pēc izvēles), kā arī iepazīties ar Latvijas Kultūras koledžu, tās piedāvātajām specializācijām un “notvert” sajūtu, kā tas ir – būt LKK studentam. 

Pieteikšanās līdz 16. martam, aizpildot pieteikuma anketu mūsu mājaslapā: https://kulturaskoledza.lv/blog/2018/03/02/toposo-studentu-


Aicinām visus Latvijas vidusskolēnus pieteikties pasākumam “Studenta kurpēs”, kura laikā skolēnam tiek dota iespēja vienu dienu iejusties „studenta ādā” un piedalīties studiju procesā Latvijas Universitātē.  Ikgadējais pasākums „Studenta kurpēs” 2018. gadā notiks no 9. līdz 13. aprīlim. Vairāk informācijas un pieteikšanās: https://www.lu.lv/gribustudet/pasakumi/studijas/studentakurpes/ 

Ar cieņu, Anda Paegle; Projektu vadītāja Latvijas Universitāte, Karjeras centrs 

+(371) 2615 8998, +(371)6 7034410; Raiņa bulvāris 19 - 122, Rīga, LV-1586; www.karjera.lu.lv,  www.kid.lu.lv 


 Latvijas Kultūras koledža (turpmāk – LKK) aicina vidusskolas klašu skolēnus un citus interesentus uz ATVĒRTO DURVJU DIENĀM 24. martā un 12. maijā plkst. 12:00 Bruņinieku ielā 57, Rīgā!

 Atvērto durvju dienās skolēniem būs iespēja vairāk uzzināt par LKK studiju programmu “Kultūras menedžeris” šādās specializācijās: dizains un mode, datu dizains, reklāma un sabiedriskās attiecības, mediji, teātra māksla, pasākumu organizēšana un vadīšana, mūzika, foto un video, tūrisms un tehniskā producēšana.

 Jauniešus, kuri savu karjeru vēlas saistīt ar dejošanu, iepazīstināsim ar studiju programmu “Deju kolektīva vadītājs” šādās specializācijās: laikmetīgā deja, latviešu deja un mūsdienu deja. Savukārt tos, kurus interesē bibliotēku informācijas speciālista profesija vai arī tā jau ir iegūta, bet trūkst augstākās izglītības, iepazīstināsim ar studiju programmu “Bibliotekārs” šādās specializācijās: bibliotēku informācijas speciālists un izglītības iestādes bibliotekārs.

 Ar cieņu, Kristiāna Tumena

 LKA Latvijas Kultūras koledžas / Latvian College of Culture at LAC Attīstības un projektu vadības nodaļas vadītāja, ERASMUS+ koordinatore / ERASMUS+ coordinator

Bruņinieku iela 57, Rīga, LV-1011; Mob.tel./ Mob.phone: +371 28831710; www.kulturaskoledza.lv 


Aicinām vidusskolēnus iepazīt RTU, sekojot studentiem viņu ikdienas gaitās 

Lai iepazītu savu potenciālo studiju programmu un studentu dzīvi ikdienā, vidusskolēni aicināti pieteikties pasākumam «Seko studentam» un kļūt par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenta ēnu, iepazīstot studiju un ārpusstudiju vidi RTU. Pieteikšanās notiek no 23. februāra līdz 9. martam, bet sekošana – no 12. līdz 23. martam. Sekojot studentam, būs iespēja uzzināt, kā notiek studijas RTU, apmeklējot lekcijas un piedaloties laboratorijas darbos, iepazīstot RTU Zinātnisko bibliotēku, dienesta viesnīcas, RTU Studentu parlamentu, sporta kompleksus, kā arī citas studentu pilsētiņas Ķīpsalā sniegtās iespējas. Katrs skolēns sekot vienam studentam var vienu dienu. Ja skolēnu interesē divas studiju programmas, tad katrā programmā vienam studentam var sekot savā dienā. Lai pieteiktos, jādodas uz  sekostudentam.rtu.lv sadaļu «Autorizācija» un jāautorizējas sistēmā ar savu E-klases pasi vai Mykoob lietotājvārdu un paroli. Gan skolēni, gan studenti tiek aicināti dalīties ar savu pieredzi sociālajos tīklos, lietojot tēmturi #sekoRTU

 Papildu informācija 

Ar cieņu, Santa Kazule; Studējošo piesaistes nodaļa; Projektu vadītāja; E-pasts:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Tel.nr.: 29913283 


 Restorānu servisa skola ir profesionālās izglītības iestāde, kura piedāvā iegūt PAVĀRA vai KONDITORA profesiju 12 mēnešu laikā, savukārt bārmeņa vai viesmīļa profesiju 8 mēnešu laikā. Aicinam jauniešus uz atvērto durvju dienām  Restorānu servisa skolā, kas ir informatīvs bezmaksas pasākums un norisināsies 24. februārī, 24. martā, 28. aprīlī, Valkas ielā 1a, Rīgā. Restorānu servisa skola piedāvā BEZMAKSAS mācību ekskursijas jebkura vecuma jauniešiem, ar mērķi jauniešus iepazīstināt ar pavāra un konditora profesiju gan teorētiski, gan praktiski. 

Ar cieņu, Restorānu servisa skola; E - pasts:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ; Tālr.: +371 20273333; www.rsskola.lv; Valkas iela 1a, Rīga


 
Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā ir informatīvs bezmaksas pasākums. 
 

''SKOLA 2018''

 

No 23. līdz 25. februārim Ķīpsalā notiks 24. starptautiskā izglītības izstāde ''Skola 2018''.

Laikraksta ''Izglītība un Kultūra'' izdevēji šai izstādei gatavo speciālizlaidumu '' Ceļvedis Izglītībā '', kurā informēs par izglītības iespējām pēc pamatskolas un vidusskolas, par apmaiņas programmu iespējām, par studiju kredītiem, par konsultāciju iespējām interesējošajā izglītības jomā. 

Laikraksta speciālizdevums ''Ceļvedis Izglītībā'' tiks izplatīts izstādes apmeklētājiem Ķīpsalā, kā arī ievietots mājaslapā http://www.izglitiba-kultura.lv,

 

13.-14.02.2018. ĒNU DIENAS

Par Ēnu dienu 2018

Ēnu diena 2018.gadā norisināsies 14.februārī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Sīkākā informācija šeit

 

Varbūt tieši jūsu skolā ir kāds skolnieks, kurš jau no bērnības sapņo kļūt par policistu? Kurš vēlas iepazīties ar policistu ikdienas darbiem un pienākumiem? Kurš ir gana drosmīgs stāties pretī dažādiem izaicinājumiem? 

Reizi gadā skolēniem ir unikāla iespēja kļūt par jebkuras profesijas pārstāvi. Arī Valsts policija sniedz šādu izdevību iejusties policista “ādā” un pavadīt interesantu, kā arī piedzīvojumiem bagātu dienu kopā ar mūsu amatpersonām.

 Laipni aicinām visus interesentus 14.februārī apmeklēt Ēnu dienu Valsts policijā.

 Pieteikumus, kā arī īsu motivācijas vēstuli un skolēna vai viņa vecāku kontaktinformāciju sūtīt uz Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  līdz 7.februārim.

 Uz tikšanos!

 
 

Kļūsti par „ēnu” Namu pārvaldē!

 Aicinām iepazīt SIA „JK Namu pārvalde” darbu, piedaloties gadskārtējās Ēnu dienās. 

Namu pārvalde piedāvā skolēniem ēnot valdes locekli, ēku pārvaldīšanas un juridiskā dienesta direktoru, galveno inženieri un ēku un apsaimniekošanas teritoriju pārziņus. 

Kā sociāli atbildīgs pilsētas pašvaldības uzņēmums SIA „JK Namu pārvalde” vēlas palīdzēt jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum, tāpēc aicina plānot savu nākotni jau skolas laikā. Ēnu diena ir lieliska iespēja uzzināt, cik nozīmīgu darbu veic mūsu speciālisti un, iespējams, kādreiz darboties šajā nozarē.

Ēnu dienai, kas notiks 14.februārī, var pieteikties līdz 11.februārim portālā enudiena.lv. Būsim priecīgi Tevi redzēt pie mums! 

 

 

Valsts probācijas dienests aicina skolas vecāko klašu audzēkņus apmeklēt atvērto durvju dienu 2018.gada 14.februārī laikā no plkst.09:00 līdz plkst.14:00 Jēkabpils teritoriālā struktūrvienībā Draudzības alejā 9, Jēkabpilī trešajā stāvā.

Audzēkņiem būs  iespējams uzzināt Valsts probācijas dienesta daba specifiku un novitātes.

Ja ir interese un vēlēšanās apmeklēt šo pasākumu, lūgums informēt VPD Jēkabpils TSV vadītāju Ivetu Vilcāni pa tel.nr. 65207120

25.01.2018. AUGSTSKOLU DIENA UN KOLEDŽU DIENA

25.janvārī Jēkabpils Tautas namā projekta Nr.8.3.5.0/16/1/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālā iz

glītības iestādēs” ietvaros notika pasākums 12.klašu skolēniem “Augstskolu diena un koledžu diena”.

Ar savas izglītības iestādes popularizēšanas aktivitātēm Jēkabpilī viesojās 9 augstskolu un koledžu pārstāvji:
Daugavpils Universitāte, Latvijas Universitāte, Valsts policijas koledža, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Rīgas Tehniskās universitātes Daugavpils filiāle, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Valsts robežsardzes koledža un Latvijas Kultūras akadēmija.


Vislielāko interesi izraisa Valsts policijas koledža, jo, pēc skolēnu atziņām piedāvāto studiju programmu apraksts bija ļoti precīzs un izsmeļošs. Papildus prezentācijas laikā bija iespējā izmēģināt savas šaušanas spējas un kriminālista prasmes.
Valsts robežsardzes koledža arī tika augsti novērtēta. Skolēni atzīmēja, ka pārstāvju prezentācija bija konkrēta, pieminot vairākus piemērus no darba gaitām.
Tomēr pārejas mācību iestādes arī nepalika bez klausītājiem.

Augstskolu un koledžu diena – ir laba iespēja, neizbraucot no pilsētas, iepazīties ar dažādu nozaru mācību iestāžu pārstāvjiem, parunāt ar studentiem un pasniedzējiem un noskaidrot sev svarīgo informāciju.

 

4.12.2017. TEHNOBUSS

4.decembrī  projekta Nr.8.3.5.0/16/1/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālā izglītības iestādēs” ietvaros pie mūsu skolas viesojās TEHNOBUSS.

6.-7.klases skolēniem bija iespēja – ērtā un interaktīvā veidā vienkopus iegūt daudzpusīgu informāciju par inženierzinātnēm, īpaši mašīnbūves un metālapstrādes nozarēm un profesiju dažādību.

Kas ir Tehnobuss?

Tehnobuss ir MASOC  īstenots projekts, kura mērķis ir atraktīvā un uzskatāmā veidā iepazīstināt skolu jaunatni ar modernajām tehnoloģijām, izglītības un karjeras iespējām mašīnbūves un metālapstrādes nozarē un rosināt jauniešu interesi par inženierzinātnēm. Projekta ietvaros tiek attīstīta sadarbība starp izglītības iestādēm, darba devējiem un jauniešiem. Tehnobuss ir mobila ar modernām tehnoloģijām aprīkota demo laboratorija, kas ir izveidota uz 18m gara autobusa bāzes un ir aprīkota ar modernām metālapstrādes, automātikas un citām tehnoloģijām.   https://www.tehnobuss.lv/

Jēkabpils 2.vidusskolas pedagogs karjeras konsultants Natālija Zarkeviča

29.11.2017. “Izskaitļo līderi”

29.novembrī 10.-11.klases skolēni apmeklēja Jēkabpils Agrobiznesa Koledžu, kur tika  organizēts karjeras attīstības atbalsta pasākums „Darba pasaules iepazīšana “Izskaitļo līderi””, kas notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/1/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālā izglītības iestādēs” ietvaros.

Pasākums ietvēra dažādas aktivitātes: darbu grupās, viedokļu apmaiņu pie jauniešu sagatavotajiem plakātiem, diskusijas ar konkrētas nozares profesionāļiem. Bija iespēja iesaistīties diskusijās ar koledžas absolventiem, dažādu profesiju pārstāvjiem un gūt atgriezenisko saikni par darba tirgū pieprasītāko un aktuālāko.

Pasākuma laikā skolēni varēja uzzināt par attīstītākajām nozarēm reģionā, kādas profesijas nepieciešamas un kādas profesijas piedāvā JAK.

 

Dažu skolēnu atziņas:

Koledžā bija ļoti patīkama atmosfēra un cilvēki. Patika ideja, ka tika pasniegta informācija par dažādiem profesijas pārstāvjiem. Mēs gājām aplūkot darbinieku kabinetus un klausījāmies dažādus stāstus par profesijām un amatiem. Vārējam uzzināt daudz informācijas par cilvēku darbu. Noskaidrojām, kas ir nepieciešams, lai darbs būtu rezultatīvs. Patika grupu darbs, jo varējām iepazīties ar jauniem cilvēkiem un sadarboties ar citu skolu skolēniem. Ļoti patika darbnīcas (mākslīgs veikals, kuru veidoja skolēni, astroloģijas stunda, multimēdijas darbnīca).

BET! Sākums bija ļoti nepārdomāts, nevarējām saprast kas jādara un kur jāiet. Nepatika, ka uzdevumiem tika veltīts mazs laika periods, bet kopumā pasākums ievilkās. Pārāk daudz informācijas vienai dienai. Koledžas reklāma bija pārāk uzbāzīga.

 Jēkabpils 2.vidusskolas pedagogs karjeras konsultants Natālija Zarkeviča

Karjeras izglītības atbalsts

 2017./2018. mācību gadā Jēkabpils 2.vidusskola sāka īstenot projektu - Eiropas Savienību fonda darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.3.5.  Specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" Projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs". 

 Projekta mērķis ir uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs:
• nodrošināt karjeras vadības prasmju apguvi skolās;
• celt izpratni un informētību par tālākās izglītības ceļiem un izvēlēm;
• motivēt profesijas un nodarbinātības izvēlei atbilstoši savām interesēm, spējam, sabiedrības un darba tirgus piedāvājumam un vajadzībām.
Skolēniem tiks dota iespēja saņemt informāciju par izglītības iespējām pēc pamatskolas, vidusskolas absolvēšanas, dažādām profesijām un citām tēmām saistībā ar karjeras attīstību Latvijā un ārpus tās robežām.

Jēkabpils 2.vidusskolas pedagogs karjeras konsultants Natālija Zarkeviča

 

 

 

 

 

 

2017. gada 2. oktobrī  Valsts izglītības attīstības aģentūra un Jēkabpils pilsētas pašvaldības pamatojoties uz Ministru kabineta 2016. gada 7. jūnija noteikumu Nr. 359 „Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5.specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanas noteikumi” vienojās par sadarbību un noslēdza sadarbības līgumu par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu Jēkabpils pilsētā.

 Projekta specifiskais mērķis: Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs.

 Projekta īstenošanas termiņš: 2016.gada 1. janvāris – 2020. gada 31. decembris.

 Jēkabpils pilsētā  no 2017. gada 2. oktobra  projekta īstenošanā kā izmēģinājumskolas iesaistījušās Jēkabpils Valsts  ģimnāzija,  Jēkabpils 2. vidusskola, Jēkabpils pamatskola, bet kā neiesaistītās izglītības iestādes –  Jēkabpils 3. vidusskola  un  Jēkabpils Vakara vidusskola.

 Vairāk par projektu: http://www.viaa.gov.lv/lat/karjeras_atbalsts/karjeras_atbalsts_2016_2020/jaunumi/ 

 

SKOLAS KONTAKTI

DSC_0059-8708.JPG
DSC_0070-8614.JPG
IMG_3386-8569.JPG


Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.