top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

10.b - “Zaļās klases” pārsteiguma balvas ieguvēji

Jēkabpils Sporta centrs laika posmā no 2. līdz 26. maijam aicināja Jēkabpils novada klašu kolektīvus kopā ar skolotājiem iegriezties “Zaļajā klasē” Jēkabpils Mežaparkā.

Par veiksmīgu “Zaļās klases” uzdevumu atrisināšanu atskaites iesniedza 33 Jēkabpils novada klases – kopā aptuveni 700 dalībnieku. No visām klasēm pareizo atbildes kombināciju izdevās noskaidrot 27 kolektīviem. Visaktīvākā bija Jēkabpils 2. vidusskola, kuru pārstāvēja 19 klašu kolektīvi, tai skaitā 10.b klase.

Skolēniem bija doti uzdevumi, uz kuriem atbildes bija atrodamas Mežaparka dabā un objektos. Ja visus uzdevumus izdevās precīzi izpildīt, tad rezultātā izveidojās skaitļu un burtu kombinācija (64 589 km2/Latvijas platība).

Visas klases, kuras iesniedza elektronisko atskaiti piedalījās izlozē. Izlozes rezultātā , pie viena no kliņģeriem tika 10.b klase. 30. Maijā, kad „Jēkabpils Lūsis” bija ieradies skolā , lai pasniegtu pārsteiguma balvu, skolēni apguva valsts aizsardzības mācību ārpus skolas, tāpēc balvu nācās saņemt audzinātājai.

Ar kliņģeri cienājāmie mācību gada pēdējā dienā, kad visi kopā izvērtējām paveikto mācību darbā un ārpusstundu aktivitātēs. Secinājām, ka mācību sasniegumus noteikti varam un vajadzētu katram mazliet uzlabot, savukārt ārpusstundām esam bijusi gana aktīva klase.

Paldies Jēkabpils Sporta centram par piedāvāto iespēju klasei kopā pavadīt laiku svaigā gaisā, veicot dažādus uzdevumus un par ļoti gardo kliņģeri .

Labu atpūtu vasarā novēlam visam Jēkabpils 2.vidusskolas lielajam kolektīvam !

A.ĶiplokaComments


bottom of page