top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

2.a klases skolēni noskatījās starptautisko cirka izrādi’’ Alise Brīnumzemē’’

Jēkabpils 2.vidusskolas 2.a klases skolēni, ‘’Skolas somas ‘’ietvaros, noskatījās starptautisko cirka izrādi’’ Alise Brīnumzemē’’, ar starptautisku nosaukumu’’Ah, Liz’’.


Brīnumi patiešām notiek- tā saka Alise, būdama Aizspogulijā. Izrāde ir ļoti krāšņa, ar skaistu mūziku un aizraujošu saturu. To var noskatīties vienā elpas vilcienā un nepamanīt , ka ir pagājusi 1 stunda un 10 minūtes. Tur var ieraudzīt žonglierus, burvju māksliniekus, ļoti spilgtas dekorācijas un skaistus tērpus.


-Man patika krāšņie tērpi- tā saka Karīna.


-Patika Alise, bet nepatika Karaliene. Bija interesanti truši un arī stāstījums- stāsta Daniels.


Viktorija piebilst - Visvairāk patika, ka pūta lielus burbuļus.Man patika skaistie tērpi, zaķis, kārtis un Alise.


Andrejam patika akrobāti, kopumā visa izrāde, izņemot klaunus, no tiem viņam ir bail.


— Tas nav svarīgi, kāpēc nozīmīgais pārtop par nenozīmīgo. Tas vienkārši notiek. Ne vienmēr tas, kas mums attiecīgaja brīdī šķiet nozīmīgs, ir patiesi tāds. Laiks jau daudz ko parāda, kas ir vai nav bijis nozīmīgs, un tās lomas jau mainās.- Tā runā Alise izrādē.


No izrādes var daudz ko mācīties. Vajag sapņot un fantazēt, jo tad ir interesanatāk dzīvot. Jāsmaida, jo tad dzīve ir pozitīva un veselīga.


Arī Alise to saka-. Smaids ir patiesi vajadzīgs, tas dziedē, tas paceļ, tas iedvesmo, tas nomierina. Smaidiet no sirds , jo tas patiesi ir vajadzīgs.

Lielu paldies sakām par iespēju baudīt šo kultūras piedzīvojumu!


2.a klase un audzinātāja Guna AuzāneLiepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?”

27. maijā 4.c klases skolēni noskatījās projekta Latvijas skolas soma ietvaros piedāvāto Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?” Tas bija atraktīvs ceļojums pa izrādes tapšanas posmiem. Liepājas

Comments


bottom of page