top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

2.e klases mācību ekskursija

7.maijā 2.e klasei bija iespēja doties nelielā ekskursijā uz Līvāniem. Līvānu stikla un amatniecības centrā mums bija iespēja ielūkoties stikla tapšanas procesā, apskatīt muzeja pastāvīgo izstādi, iepazīties ar Stikla muzeja vēsturi un arī apgleznot katram savu stikla gabaliņu, kas tagad kalpo kā magnētiņš – atmiņa par nelielu piedzīvojumu.

Līvānu stikla un amatniecības centrs bija ļoti aktuāls galamērķis, jo par šo muzeju runājām arī vizuālās mākslas stundās. Ļoti liels prieks bija dzirdēt no skolēnu puses apgūtos jēdzienus mācību stundās, kas saistīti ar muzejiem, izstādēm. Papildus Līvānu stikla ekspozīcijai bija iespējams apskatīt arī lietuviešu mākslinieka Rimvydas Pupelis glezniecības izstādi un biedrības „Ūdenszīmes” stikla mākslas izstādi „Gaismai augot”.

Skolēni iemūžināja bildes no Līvānu stikla un amatniecības centra eksponātiem, ar interesi iesaistījās darbnīcā un ekskursijas nobeigumā devās apskatīt Līvānu tematiskos soliņus, kas arī sevī ietver mākslu un katram no tiem ir sava nozīme. Ekskursija bija lieliska pieredze, lai izmantotu mācību stundās gūtās zināšanas gan uzvedības noteikumu ievērošanā, gan mākslas terminu apgūšanā.

 

2.e klases audzinātāja Diāna ČakšaComments


bottom of page