top of page

2.m un 3.u klašu mācību brauciens uz Daugavpili

  • Writer: Jēkabpils 2. vidusskola
    Jēkabpils 2. vidusskola
  • 6. maijs
  • Lasīts 1 min

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros  2.m un 3.u klases skolēni apmeklēja Daugavpils Inženieru arsenālu un noskatījās filmu “Meitene Dzinējsuns”.

    Skolēniem bija iespēja apskatīt dažādus tehnikas objektus un uzzināt vairāk par to darbību. Bērni ar interesi vēroja ekspozīciju, uzdeva jautājumus un dalījās savos iespaidos. Īpašu interesi izraisīja lielie tehnikas objekti un iespēja tos aplūkot tuvumā. Filma raisīja emocijas, un pēc tās bērni labprāt pārrunāja redzēto.

    Jāatzīmē, ka no Daugavpils Inženieru arsenāla puses bija organizatoriskas nepilnības – ekskursijai atvēlētais laiks tika saīsināts, līdz ar to nebija iespējams visu apskatīt pilnvērtīgi. Tāpat 3.u klases grupai daļa ekskursijas tika vadīta krievu valodā, kas mācību procesa ietvaros nav pieņemami.

   Kopumā skolēni ekskursijā piedalījās ar interesi un guva jaunus iespaidus un emocijas.

Klases audzinātājas: Daina Betmurzajeva, Asja Jaksone


 
 
Gan lieliem, gan maziem prieki Cesvainē un Madonā

2.b un 5.c klases skolēni devās aizraujošā un piedzīvojumiem bagātā mācību ekskursijā uz Cesvaines pili. Jau ierodoties pie pils, skolēnus pārsteidza tās varenība, skaistā arhitektūra un noslēpumainā

 
 
bottom of page