top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

2.u klases ekskursija uz Tērveti.

2024.gada 20.maijā 2.u klases skolēni programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros izmantoja iespēju un devās ekskursijā uz Tērveti.

Latvijas Valsts meži dabas parkā Tērvetē  piedāvā izglītojošu pastaigu/ nodarbību "LVM dabas parks Tērvetē. Annas Brigaderes bērnības zeme.” Tā bija laba iespēja dabas zinību stundās mācīto nostiprināt dzīvā dabā – pētījām kokus, iepazinām Latvijā izplatītākos augus un dzīvniekus. Mēs ieraudzījām, cik maza ir zebiekste. Uzzinājām, ka ir gan lieli, gan mazi plēsēji. Interesanti bija salīdzināt dzīvnieku ķepu garumus. Guvām arī jaunas zināšanas neikdienišķos apstākļos, izvēloties ekskursijas un mācības brīvā dabā.  Arī mežs var pārtapt par plašu mācību klasi ar neskaitāmām izglītošanās iespējām.

Pabeiguši nodarbību Zaļajā klasē, devāmies uz rūķu pilsētu  “Čiekure”. Pilsētiņa  mūs visus pārsteidza ar saviem košajiem namiņiem, bruģētajiem celiņiem.

Visiem patika braukt ar Pasaku bānīti, sasveicināties ar Zaļo klasi, ieraudzīt dzīvniekus, izpriecāties Rūķu pilsētiņā un Rūķu mežā.

 

Paldies par doto iespēju saka 2.u klases skolēni un klases audzinātāja Ilze ČevereComentários


bottom of page