7.b klases mācību ekskursija

Programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros devāmies uz Rīgas vēstures unkuģniecības muzeju, kur iepazinām ne tikai Rīgas vēsturi, bet arī seno viduslaiku bruņinieku dzīvesveidu un ieročus. Uzzinājām, cik sver zobens, kāda ir sajūta ar bruņucepuri galvā un daudz ko citu. Interesants bija stāstījums par eksponātiem no muzeja šaujamieroču kolekcijas, kuģniecības attīstību Latvijā.

Un vēl mēs apmeklējam Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), kas ir vispārpieejama universāla zinātniskā bibliotēka. Nacionālā bibliotēka (LNB) dibināta 1919. gadā, bet jaunā ēka durvis lasītājiem vēra 2014. gadā. LNB jaunā ēka tika ierindota starp 21. gadsimta pasaules 10 lielākajām, skaistākajām un mūsdienīgākajām bibliotēkām. Mums patika ļoti liels skatlogs ar grāmatu plauktiem un Rīgas panorāma no 12.stāva.

7.b klases skolēnu vārdā klases audzinātāja Inna Semjonova

Smiltis.... Mēs visi zinām, cik patīkami ir pastaigāties pa siltām, mīkstām smiltiņām jūras krastā! Cik aizraujoši bija spēlēties bērnībā bērnudārza smilšu kastē! Bet veidot no smiltīm aplikāciju? Tas

Tuvojoties Ziemassvētkiem, 5.i klases skolēni noskatījos jaunāko latviešu kino filmu “Ziemassvētki džungļos”. Kopā ar filmas varoņiem - māsām Paulu un Kati, un viņu mammu - aizceļojām uz kādu eksotisk

22.decembrī, mazu mirkli pirms Ziemassvētku lielā brīnuma, 4.m klase devās aizraujošā kino ceļojumā meklēt Ziemassvētku sajūtu. Kopā ar galvenajiem filmas varoņiem Paulu un Akimu iekarojām džungļus, l