top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Aizraujošā ekskursija uz Varakļāniem

2. oktobra rītā 4.c klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Līgu Vītolu un sociālo pedagogu Ivetu Mašinsku devās ekskursijā uz Varakļāniem. Vides izpētes programmu bērniem „Pa grāfa Borha piedzīvojumu takām Varakļānos" piedāvāja Varakļānu novada muzejs sadarbībā ar skolas somas programmu. Tajā tika iekļauta pils apskate un gida stāstījums par Borha pils noslēpumiem, ceļojums ar skrejriteņiem pa pilsētas ieliņām, kā arī aizraujošs piedzīvojums pils parkā, kur vajadzēja pierādīt sevi gan šaujot ar loku, gan pārvarot nelielu upīti. Skolēni viens otru atbalstīja un sniedza padomus, kā veiksmīgāk trāpīt mērķī un vieglāk šķērsot upīti. Tas rosināja skolēnus domāt, ka kopā var pārvarēt visas grūtības un sasniegt mērķi.

Ekskursijas noslēgumā pie ugunskura tika pārrunāti dienas interesantākie un spilgtākie mirkļi, ceptas desiņas un kartupeļi, kā arī baudītas skaistās rudens ainavas. Aktīvas nodarbes svaigā gaisā ir ne tikai viens no veselības veicināšanas stūrakmeņiem, bet arī labs kolektīva saliedēšanas veids.


Klases audzinātāja Līga Vītola

Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?”

27. maijā 4.c klases skolēni noskatījās projekta Latvijas skolas soma ietvaros piedāvāto Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?” Tas bija atraktīvs ceļojums pa izrādes tapšanas posmiem. Liepājas

Comments


bottom of page