top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

AR GANDARĪJUMU PAR PAVEIKTO

Jēkabpils 2.vidusskolā īstenotajā interešu izglītības programmā “Mākslas studija” mācību gads noslēdzies ar vairākiem skaistiem pasākumiem gan skolas un novada, gan Latvijas mērogā.

26.maijā “Mākslas studijas” dalībniekiem pēdējā nodarbība noslēdzās ar jautru picas ballīti, spēlēm, dejām un sejiņu apgleznošanu. Savukārt 31.maijā Jēkabpils novada Izglītības pārvalde 2.vidusskolā aicināja uz apbalvošanas pasākumu “Svētki izcilībai”, kurā sveica gan audzēkņus, gan pedagogus par augstiem sasniegumiem konkursos, novērtējot arī ar naudas balvām.

3.jūnijā, jau vasaras noskaņās, kopā ar vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” I pakāpes ieguvējiem – 7.d klases skolniecēm Diniju Drobņicku, Paulu un Esteri Salmiņām, 8.d klases skolniecēm Ievu Semjonovu un Lucie Sabo devāmies uz noslēguma pasākumu kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Vienuviet izstādē bija saplūduši 380 konkursa labākie vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbi no visas Latvijas. Visas dienas garumā bija iespēja arī vērot tērpu skates, klausīties vokālo ansambļu un kapelu sniegumu. Jaunākos dalībniekus priecēja lielie burbuļi, fotografēšanās ar dažādiem tēliem, kā arī darbošanās radošajās darbnīcās. Bijām sajūsmā par skaisto pils parku un Ziemeļblāzmas torņa apmeklējumu!

Esam pateicīgi un pagodināti par VISC žūrijas novērtējumu un gatavi doties pretī jauniem izaicinājumiem!

Saulainu vasariņu visiem vēlot,

vizuālās mākslas skolotāja Inga KursīteComments


bottom of page