top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Cirka izrādes “Alise Brīnumzemē” digitālā norise


Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros mūsu 6.b klase noskatījās Luisa Kerola darbu "Alise Brīnumzemē", kas veidota kā aizraujoša cirka izrāde un radīta Latvijā ar Pezolli “International show production”.


Izrādi varēja vērot ierakstā – pēdējā semestra klases stundā uz lielā ekrāna. Izrādē piedalījās mākslinieki no dažādam valstīm, bet dekorācijas un kostīmus radīja Latvijā.

Meitenēm vairāk patika krāsainās dekorācijas, burvju pārvērtības, Alises akrobātiskie vingrojumi gaisā un tas, kā mākslinieki uzjautrināja publiku skatītāju zālē. Puišiem - līdzsvara triki, spēka vingrojumi uz krēsliem un ziepju burbuļu - dūmu pārvērtības. Izdarījām secinājumus- cilvēkam ir neizsmeļamie iekšējie resursi un viņš var sasniegt ļoti daudz, ja neatlaidīgi trenēsies!

Izrāde bija krāšņa un interesanta, bet, protams, priekšnesums aizrāva ne visus, jo klātienē tas viss būtu daudz iespaidīgāk.

6.b klases audzinātāja Inna SemjonovaSenās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c

תגובות


bottom of page