top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Darbīgās rociņas

Interešu izglītības pulciņš “Darbīgās rociņas,” ko vada Ilze Čevere, skolā darbojās jau trešo gadu. Auditorija 1.-3. klases skolēni.

Skolēni caur praktisko darbošanos darbina plaukstu sīko motoriku, attīsta radošo un loģisko domāšanu.

Roka ir svarīgs izteikšanās instruments cilvēces vēsturiskajā attīstībā jau kopš pirmajiem zīmējumiem uz alu sienām. Ir zinātniski pierādīts fakts, ka darbošanās ar rokām, ar pirkstiem stimulē smadzeņu centrus, kuri ir atbildīgi par valodas attīstību. Tieši tāpēc arī mūsu nosaukums ir “Darbīgās rociņas”.

Skolēni nodarbībās iepazīst dažādus rokdarbu tehnikas veidus. Šogad vislabprātāk skolēni gatavoja savas spēles brīviem brīžiem. Kādam vislabāk patika darināt apgērbus kaķītim, citam spēlēt Mini basketbolu. Bet bija arī tādi, kas spēlējās un reizē relaksējās, virpinot plaukstiņspēles.

Mūsu pulciņā tiek cienīts katra bērna vienreizīgums. Strādājam, lai attīstītu bērna potenciālu, atbalstītu viņa dabīgo izziņas interesi, attīstītu prasmi mācīties patstāvīgi un plānot savu darbu, uzdot jautājumus, meklēt atbildes, izteikt viedokli izdarīt secinājumus.

Interešu izglītības pedagogs Ilze ČevereHei! Hvordan går det med deg? »

Šo frāzi norvēģu valodā var dzirdēt otrdienās pie 416.kabineta pēc pēdējās mācību stundas, kur pulcējas norvēģu valodas interešu grupas «Iepazīsim norvēģu kultūru un valodu!» dalībnieki. Vecuma grupa

Comments


bottom of page