top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Ekskursija uz Daugavpils skrošu rūpnīcu

Saulainā 6.oktobra rītā 2.d klases skolēni devās ekskursijā uz Daugavpili. Pirmais no apskates objektiem – Daugavpils skrošu rūpnīca. Skolēnus pārsteidza tālu saredzamais rūpnīcas tornis, visi gribēja zināt, kas atrodas tornī. Liels bija skolēnu pārsteigums, kad uzzināja, ka tornī līst svina lietus. Bērniem interesēja rūpnīcas muzejs, kurā varēja uzzināt, kā senajos laikos bija iekārtota rūpnīca, cik smags bija rūpnīcas strādnieku darbs. Bērni varēja izmēģināt dažas rūpnīcas strādnieku darbības, pacilāt un saprast, cik smags var būt pēc izmēra nelielais, ar svina lodēm piepildītais maisiņš. Patika gida interesantais, ar humoru caurvītais stāstījums.

Noslēgumā katrs varēja izmēģināt šaušanu mērķī. Zēni un meitenes kādu brīdi varēja sajusties kā senajos laikos, kas likās mazliet biedējoši, bet reizē saistoši.


2.d klases audzinātāja Alda Sperga

Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?”

27. maijā 4.c klases skolēni noskatījās projekta Latvijas skolas soma ietvaros piedāvāto Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?” Tas bija atraktīvs ceļojums pa izrādes tapšanas posmiem. Liepājas

Comments


bottom of page