top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Ekskursija uz Kaldabruņas Pļavas muzeju

28. septembrī Jēkabpils 2.vidusskolas 3.d klases skolēni devās uz Kaldabruņu. Bērniem bija iespēja piedalīties programmas ‘’Latvijas skolas soma” pasākumā- Pļavas muzeja radošā darbnīca.

Skolēni iepazina Pļavas muzeju, kas izveidots senlaicīgā ēkā, kas kādreiz kalpojusi kā skola. Ekspozīcija ir veidota kā cilvēka dzīves gājums, saistībā ar dabu un latviešu tautas tradīcijām. Apskatījām ekspozīcijas veltītas smilgām, aizsargājamajiem augiem, Latvijas dabisko pļavu augiem.

Mums ļoti patika radošās darbnīcas stikla pērlīšu spēles. Bērni no kausēta stikla pērlītēm veidoja gaismas ķērājus. Stikla pērlītes ir izgatavotas no otrreiz pārstrādāta stikla. Bērniem bija iespēja paņemt līdzi uz mājām pašu gatavoto loga dekoru/ vitrāžiņu. Paldies muzeja darbiniekiem par interesanto stāstījumu un nodarbību. Atpakaļceļā apmeklējām Leimaņu latvju zīmju parku.

3.d klases audzinātāja Aija Lapuha

“Apkārt pasaulei”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros speciālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties attālinātā smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbībā “Apkārt pasaulei”. Skolēn

Ekskursija pa Rīgas ielu

31. maijā Jēkabpils 2.vidusskolas 7.d klase, programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, devās uz Krustpili. Skolēni piedalījās Jēkabpils Vēstures muzeja piedāvātajā ekskursijā Jēkabpils pilsētā par R

Comentários


bottom of page