top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Iepazīsti Jēkabpili!

Laika posmā no 30.novembra līdz 7.decembrim jau otro gadu Jēkabpils 2.vidusskolā bija skatāma izstāde "Iepazīsti Jēkabpili". Izstāde tapa sociālo zinību un vēstures mācību stundu ietvaros, apgūstot tēmu "Kā var iepazīt savas dzīvesvietas vēsturi?".

Izstādē bija apskatāmi Jēkabpils 2.vidusskolas 5.c, d un e klašu skolēnu darbi, kas vēstīja par būtiskiem notikumiem Jēkabpils vēsturē, ko skolēni bija attēlojuši laika līnijā, Jēkabpils pilsētas simboliem un kultūras pieminekļiem Jēkabpilī.

Īpašu radošumu izrādīja 5.e un 5. d klases skolēni. 5.d klases zēni bija izveidojuši galda spēli "Jēkabpils arhitekti", ko izstādes laikā bija iespēja spēlēt. Šo iespēju labprāt izmantoja arī citu klašu skolēni. Savukārt daži 5.e klases skolēni, lai stāstītu par Jēkabpils vēsturi, bija sagatavojuši izstādi virtuālajā vidē. Izstādi pozitīvi novērtēja gan skolēni, gan skolotāji, gan skolas darbinieki, kā arī 5.e klases vecāki, kas šajā laikā bija ieradušies uz vecāku sanāksmi.

Idejas rodas darot! Neraugoties uz to, ka šī gada 5.klašu izstāde jau ir beigusies, idejas un ierosinājumi, kas tika izteikti izstādes laikā, ir apkopoti un gaida nākamā gada izstādi, lai rastu savu risinājumu tajā.

Jēkabpils 2.vidusskolas skolotāja Daira VoičonokaComments


bottom of page