Iepazīsti stikla mākslu!

11. decembrī  Jēkabpils 2.vidusskolas 1.c klases skolēniem bija iespēja piedalīties programmas ‘’Latvijas skolas soma” radošajā nodarbībā “ Iepazīst stikla mākslu”.

Šo nodarbību vadīja stikla dizaina studijas “ Glass Point ” mākslinieces. Mums bija iespēja iepazīties ar stikla mākslas darbu un produktu veidošanu, kā arī darboties patstāvīgi un izveidot savu radošo darbiņu no krāsainajiem stikla gabaliņiem. Uzzinājām par dažādām stikla apstrādes tehnikām: stikla pūšanu, stikla kausēšanu, liesmā kausētu stiklu, vitrāžām.

Šajā pasākumā skolēni ieguva zināšanas par stikla apstrādi, izstrādājumu izgatavošanu no stikla. Bērniem bija iespēja pašiem darboties praktiski- izgatavot stikla dekoru. Mākslinieces savā studijā apstrādās skolēnu radošos darbiņus un atvedīs uz skolu. Bērniem būs skaista Ziemassvētku dāvana.

Paldies pasākuma vadītājām par interesanto nodarbību.

1.c klases audzinātāja Aija Lapuha