top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Izglītojoša darbnīca – Smilšu aplikācija

Laika posmā no 01.12.2021. – 17.12.2021. 3.m un 3.u, 1.u klases skolēni programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros izmantoja iespēju un iepazina smilšu kino un smilšu aplikācijas kopā ar smilšu kino mākslinieci Zani.


Pirmajā daļā video ierakstā smilšu kino māksliniece iepazīstina skolēnus ar smilšu animācijas tehniku, tās vēsturi un pielietojumu, parāda smilšu kino tapšanas procesu un stāsta par smilšu ieguvi un to izmantošanu Latvijā un pasaulē. Smiltīs tiek izzīmēts īss ieskats izrādē “Apkārt pasaulei”, uzzīmēta Latvija, kā arī attēlots smilšu animācijā personalizēts sveiciens konkrētajai klasei un konkrētajai skolai.


Otrajā daļā skolēni tiek iepazīstināti ar praktisko darbiņu – aplikāciju krāsošanu ar krāsainām smiltīm. Izkrāsotie darbiņi paliek bērniem par piemiņu no nodarbības.


Izveidotie attēli iznāca koši un skaisti. Bērni darbojās ar lielu aizrautību un interesi.


Paldies par doto iespēju saka klašu audzinātājas Ilze Čevere, Līga Mūrniece un Aiva Avsjukeviča.Senās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c

Comments


bottom of page