top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Karjeras izglītības pasākums “Vai viegli būt uzņēmējam?”.

28. februārī Jēkabpils 2.vidusskolā notika karjeras izglītības pasākums 10. klasēm. "Vai viegli būt uzņēmējam?". Pasākumā piedalījās SIA "Jēkabpils ūdens" valdes loceklis Artūrs Smagars un referente Elīna Serkova. Attālināti pieslēdzās Latvijas ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas izpilddirektors Sandis Dejus.

Skolēni daudz uzzināja par vietējo Jēkabpils uzņēmumu SIA “Jēkabpils ūdens”. Par instrumentiem, kuri tiek izmantoti darbā, par uzdevumiem, ar kuriem jātiek galā darba ikdienā- nodrošināt atbilstošas kvalitātes dzeramo ūdeni, uzturēt dzeramā ūdens un kanalizācijas tīklus, attīrīt notekūdeņus, apkalpot klientus.

Speciālisti ne vien nosauca profesijas, kuras darbojas uzņēmumā – montētājs, remontastlēdznieks, klientu apkalpošanas speciālists, inženieris, bet arī aicināja studēt šajās profesijās, jo darbinieku šajā jomā trūkst. Uzņēmumā pavisam strādā 61 darbinieks.

Paldies Artūram Smagaram, Elīnai Serkovai un Sandim Dejus par izcili sagatavoto stāstījumu skolēniem. Bija izzinoši un aicinoši!


Anda Jurgeviča, Jēkabpils 2.vidusskolas pedagogs karjeras konsultantsComments


bottom of page