top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Kolektīva “Viznīši” aizraujošā deju sezona

Šogad mūsu skola piedzīvo jaunu un aizraujošu piedzīvojumu - tautas deju pulciņa "Viznīši" dzimšanu. Šī ir pirmā sezona, bet jau tagad esam piedzīvojuši daudz un guvuši lielu prieku no deju mākslas.

"Viznīši" ir pulciņš, kurā ne tikai trenējamies un attīstāmies fiziski, bet arī asinām prātu, mācāmies klausīšanās prasmi un pacietību. Apgūstam latviešu tautas tērpu kultūru un gūstam pieredzi uzstājoties uz skatuves plašākam skatītāju lokam. Mūsu iknedēļas mēģinājumi ir pilni enerģijas un aizrautības, jo mēs esam apņēmušies sasniegt savus mērķus un kopīgi piedzīvot dejas burvību.

Šajā sezonā esam piedalījušies vairākos skolas pasākumos, kur ar savu prieku par dejošanu iepriecinājām arī citus. Šobrīd mūsu lielais mērķis ir Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki 2025. gadā. Lai uz tiem tiktu, konkurence ir liela, bet mēs esam gatavi izaicinājumiem. Lepojamies arī ar savu sniegumu šī gada deju skatē, kur veiksmīgi ieguvām 1. pakāpi. Tas ir liels panākums, kas motivē mūs turpināt darbu un vēl vairāk uzlabot savas prasmes. Mēs ceram, ka nākotnē mūsu deju ģimene augs, piepulcējot jaunus dejotājus, un katrs mēģinājums būs pilns ar smaidiem un prieku. Kā vadītājs, esmu priecīgs un pateicīgs par katru mazo dejotāju “Viznīšu” pulciņā, kā arī ļoti novērtēju katra vecāka iesaisti bērnu atbalstīšanā. Sekojiet līdzi mūsu ceļam uz Dziesmu un Deju svētkiem un nākotnē gaidāmiem pasākumiem!

Interešu izglītības pedagogs Ēvalds ĀbelskalnsHei! Hvordan går det med deg? »

Šo frāzi norvēģu valodā var dzirdēt otrdienās pie 416.kabineta pēc pēdējās mācību stundas, kur pulcējas norvēģu valodas interešu grupas «Iepazīsim norvēģu kultūru un valodu!» dalībnieki. Vecuma grupa

Comments


bottom of page