2023.gada 20.decembrī 5.i klases skolēni programmas  “Latvijas skolas soma” ietvaros skatījās digitālo koncertlekciju “Ceļojums gadalaikos. Ziema.” Koncertlekciju vadīja populāri latviešu mūziķi. Lekcijas mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar populāro latviešu un ārzemju mūziku atbilstoši gadalaikam. Skolēni tika iepazīstināti ar Latvijā populāriem komponistiem, dziedātājiem, mūziķiem. Tā kā dažas dziesmas bija labi zināmas, skolēniem bija iespēja dziedāt līdzi. Īstenojot atgriezenisko saiti, skolēni veica uzdevumus darba lapā, sniedzot atbildes uz dažādiem jautājumiem par redzēto, dzirdēto. Skolēniem šī koncertlekcija patika un likās saistoša!

5.i klases audzinātāja K.Studāne-Indriksone

Smilšu aplikācijas

Kas ir smilšu aplikācijas? Kā tas ir veidot aplikāciju no smiltīm? Kādas ir krāsainas smiltis? To visu varēja uzzināt saņemot kasti, kurā ir zīmējums un daudz trauciņu ar krāsainām smiltīm. Tā kā 3.m