Koncertlekcija “Mēs esam Latvija!”

2023.gada 24.novembrī 5.i klases skolēni apmeklēja programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja klātienes koncertlekciju “Mēs esam Latvija!”. Pasākums notika Jēkabpils 2.vidusskolā. Koncertlekciju vadīja populārs latviešu mūziķis Atis Ieviņš un palīdzēja ar muzikālo noformējumu vēl viens ģitārists. Lekcijas mērķis bija ieinteresēt skolēnus jautājumos par Latvijas vēsturi un kultūru. Skolēni tika iepazīstināti ar Latvijā populāriem māksliniekiem, dziedātājiem, sportistiem, uzņēmumiem. Izskanēja populārākās latviešu komponistu dziesmas, kuras skolēni varēja dziedāt līdzi, jo dziesmu vārdi bija redzami uz ekrāna. Koncertlekcijas laikā skolēni tika iesaistīti viktorīnā, kurā bija dažādi jautājumi un doti atbilžu varianti, saistīti ar šo tēmu. Pēc koncertlekcijas skolēni uzrakstīja savas pārdomas par redzēto un dzirdēto. Kopumā skolēniem šī koncertlekcija patika un likās saistoša!

5.i klases audzinātāja K.Studāne-Indriksone