top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Koncertlekcija "Ziemassvētki apkārt pasaulei"


17.decembrī 11.a klases skolēni noklausījās koncertlekciju "Ziemassvētki apkārt pasaulei". Tā bija trešā šogad noskatīta koncertlekcija, kuru piedāvāja SIA Framest Music sadarbībā ar projektu Skolas soma, jo pat no pašas pirmās skatīšanas reizēs mākslinieki pārņēma mūsu - skatītāju sirdis.


Koncerts bija interesants un ne tikai izklaides dēļ, bet arī tas bija diezgan informatīvs, jo daudzi uzzināja par Ziemassvētku tradīcijām daudzās pasaules valstīs. Koncerta vadītāji stāstīja tā, ka nevarēja atrauties no ekrāna, tiešām ļoti izklaidejoši un interesanti. Nevar nepieminēt šajā koncertā atskaņotas dziesmas izcilu koncerta vadītāju izpildījumā. Aizpildot darba lapas, mēs izmantojam iespēju saprast ikvienu vēl labāk- mēs uzzinājām par draugu ēdienu preferencem un tradīcijām un rituāliem, kas viņus interesē visvairāk.


Kopumā, koncerts nesa Ziemassvētku noskaņojumu un vēlmi iepriecināt savus draugus ar dāvanām no visas sirds.


Paldies programmai “Latvijas skolas soma” par iespēju uzzināt ko jaunu un piedzīvot svētkus!

11.a klases skolēni

Senās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c

Comments


bottom of page