Koncertlekcija “Ziemassvētku pasaka”

Programmas “Latvijas skolas soma “ietvaros 7.c klases skolēni apmeklēja koncertlekciju “Ziemassvētku pasaka”. Pasākums notika 14.decembrī Jēkabpils 2.vidusskolā, to vadīja divi Latvijā zināmi mūziķi. Pasākumā skolēni tika iepazīstināti ar populārākajām latviešu un cittautu Ziemassvētku melodijām. Skolēniem bija iespēja nopelnīt garšīgas balvas, piedaloties muzikālajā viktorīnā. Skolēniem patika pasākums. Interesanta likās viktorīna par dažādiem ar mūziku saistītiem jautājumiem. Skolēni varēja vairākas dziesmas dziedāt līdzi, jo uz ekrāniem bija dziesmu teksti. Kopumā pasākums bija interesants un jautrs.

7.c klases audzinātāja K.Studāne-Indriksone

Smiltis.... Mēs visi zinām, cik patīkami ir pastaigāties pa siltām, mīkstām smiltiņām jūras krastā! Cik aizraujoši bija spēlēties bērnībā bērnudārza smilšu kastē! Bet veidot no smiltīm aplikāciju? Tas

Tuvojoties Ziemassvētkiem, 5.i klases skolēni noskatījos jaunāko latviešu kino filmu “Ziemassvētki džungļos”. Kopā ar filmas varoņiem - māsām Paulu un Kati, un viņu mammu - aizceļojām uz kādu eksotisk

22.decembrī, mazu mirkli pirms Ziemassvētku lielā brīnuma, 4.m klase devās aizraujošā kino ceļojumā meklēt Ziemassvētku sajūtu. Kopā ar galvenajiem filmas varoņiem Paulu un Akimu iekarojām džungļus, l