top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Latvijas Universitāte aicina uz studiju festivālu skolēniem “LUniverss”

Skolēni, skolotāji, vecāki un citi interesenti tiek aicināti uz izzinošu, atraktīvu un krāšņu Latvijas Universitātes (LU) studiju festivālu “LUniverss”, kas notiks 3. un 4. martā LU Akadēmiskajā centrā.

Festivāls norisināsies abās Akadēmiskā centra ēkās – Zinātņu mājā un Dabas mājā. Skolēni varēs uzzināt par studiju iespējām LU, iepazīt LU Akadēmisko centru, kur jau pašlaik “dzīvo” daļa LU fakultāšu, “pielaikot” dažādas studiju aktivitātes, konsultēties ar studentiem, mācībspēkiem un nozares ekspertiem, atpūsties kopā ar grupu “Citi zēni” un kopumā labi un noderīgi pavadīt laiku.

Skolotājiem papildu visām aktivitātēm būs iespēja pulcēties īpašā atpūtas un sarunu telpā, kur pie kafijas tases varēs gūt dažādu LU speciālistu padomus, tikties ar LU vadību un mācībspēkiem, aprunāties ar kolēģiem vai vienkārši pavadīt laiku, kamēr skolēni apgūst Akadēmiskā centra plašās āres un iepazīst LU.

Uz festivālu tiek aicināti skolēni, viņu vecāki, skolotāji, kā arī jebkurš interesents, kas vēlas uzzināt vairāk par studiju iespējām lielākajā Latvijas augstskolā. Festivāla norise un dalība visās aktivitātēs ir bez maksas, skolu autobusiem būs iespējams izmantot LU Akadēmiskā centra autostāvvietu.

“LUniverss” ir LU oriģināls piedāvājums – alternatīva ierastajai izstādei “Skola”, kas katru gadu notiek Ķīpsalas izstāžu kompleksā. Kā lielākā Latvijas augstskola ar plašāko studiju programmu piedāvājumu, LU vēlas sniegt topošajiem studentiem un viņu atbalstītājiem iespējami pilnīgu informāciju un iesaistes iespējas. ”LUniverss” būs visaptverošs, spožs, daudzveidīgs – gluži kā visums virs mūsu galvām, kam nav ne gala, ne robežu.

Kā uzsver LU rektors Indriķis Muižnieks uzsver: “Akadēmiskais centrs nav ieguvums tikai Universitātes studentiem un pētniekiem, bet tas ir pamats arī Latvijas izaugsmei nākamajā globālās ekonomikas un tehnoloģiju laikmetā, un tajā ikviens aicināts piedalīties. Tāpēc izglītības festivāla durvis ir atvērtas ikvienam – lai tas būtu topošais students vai pieredzes bagāts skolotājs.”


Comentários


bottom of page