top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Latvijas Veselības sporta nedēļa 17.-23.10. Jēkabpils 2.vidusskolā

Jau 11. gadu pēc kārtas Latvijā norisinājās Latvijas Veselības sporta nedēļa, šajā mācību gadā pasākumā iesaistījās arī 2.vidusskolas skolēni.

Latvijas Veselības sporta nedēļu organizē Latvijas Tautas sporta asociācija, tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

Šīs nedēļas laikā sporta skolotāji sporta stundu laikā visu klašu skolēniem organizēja dažādu vingrinājumu izpildi. Katru vingrinājumu skolēni pildīja 1 minūti, uzskaitot katra rezultātu. Kopā ar audzēkņiem pārrunājām un atgādinājām, ka fiziskās aktivitātes ir neatņemama veselīga dzīvesveida sastāvdaļa, kā arī tas ir veids, kā stiprināt imunitāti. Papildu stimuls vingrinājumu godprātīgai izpildei skolēniem bija kopīgi veidotā skolas kopējā statistika par veikto vingrinājumu reižu skaitu, ko iesniegsim organizatoriem. 1.-12.klašu skolēni 1 minūtes laikā kopā izpildīja 24744 pietupienus, ar lecamaukliņu izleca 38948 lēcienus, 2956 reizes veica roku saliekšanu balstā guļus, 16851 reizes izpildīja vēdera preses vingrinājumu, veica 4739 pakāpienus, 1300 minūtes noturēja “planku” jeb balstu guļus uz apakšdelmiem.

Kā balvu par paveikto skolēni saņēma diplomu par dalību Latvijas Veselības nedēļā.

Šī bija laba un interesanta pieredze gan skolēniem, gan skolotājiem, tāpēc nākošajā gadā arī noteikti piedalīsimies šajā pasākumā.


Jēkabpils 2.vidusskolas sporta skolotāji

Comentários


bottom of page