top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

MĀKSLAS STUDIJAS “VIZULĪŠI” NOSLĒGUMA PASĀKUMS

Nemanot paskrējis mācību gads, kas arī interešu izglītībā bijis bagāts notikumiem: dalība izstādēs un konkursos gan tepat skolā, gan Jēkabpils novada  BJC un Līvānu novada kultūras centrā. Radošums un emocionālā inteliģence ir neatņemamas sastāvdaļas personības veidošanā. Saturīga brīvā laika pavadīšana ar vienaudžiem, savu talantu izkopšana ir ļoti būtiskas mūsdienu digitālajā laikmetā, kad ļoti daudz laika paņem tehnoloģijas. Taču -  nekas nevar būt svarīgāks par cilvēku.

      23.maija pēcpusdienā, saules samīļoti un vēja noglāstīti, devāmies uz Jēkabpils Mežaparku piknikā. Ūdens tuvums, putnu dziesmas, dabas klātbūtne bija tieši tas, kas mums visvairāk nepieciešams mācību gada noslēgumā! Kopības sajūta pie ugunskura, desiņu un maršmelovu cepšana, spēles un dziesmu klausīšanās, kā arī pabradāšana pa ūdeni – tas viss mums ļoti patika!

      Laiks aizritēja nemanot…Bērni bija ļoti gatavojušies šim pasākumam, tāpēc visiem prieks un gandarījums, ka viss izdevās lieliski.  Saņemot mazas dāvaniņas no skolotājas un novēlot viens otram krāsainu vasariņu, noslēdzām šo mācību gadu.

Lai vasara iedvesmo jauniem mākslas darbiem!

Mākslas skolotāja Inga KursīteHei! Hvordan går det med deg? »

Šo frāzi norvēģu valodā var dzirdēt otrdienās pie 416.kabineta pēc pēdējās mācību stundas, kur pulcējas norvēģu valodas interešu grupas «Iepazīsim norvēģu kultūru un valodu!» dalībnieki. Vecuma grupa

Comments


bottom of page