top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Mākslas un zinātnes krustpunkti

Š. g. 28.septembrī 5.c klases skolēni piedalījās projekta Latvijas skolas soma ietvaros piedāvātajā Laboratorium izglītojošajā nodarbībā “Mākslas un zinātnes krustpunkti. Kino.”


Nodarbība notika tiešsaistē. Skolēni varēja uzzināt un arī savām acīm redzēt, kā tiek veidota mākslīgā āda un asinis. Šie vizuālie efekti ir nepieciešami kino filmu radīšanā un tēlu atveidošanā. Audzēkņi guva priekšstatu par grimētāja profesiju. Asas izjūtas raisīja eksperiments ar rokas dedzināšanu. Protams, eksperiments tika veikts, ievērojot visus drošības noteikumus.


Šī nodarbība bija izzinoša un vērtīga, skolēni to skatījās ar lielu interesi un aizrautību. Bērniem tā patika, bet baudāmāk to būtu vērot klātienē. Secinājums ir viens – redzētais var noderēt dzīvē, piemēram, veidojot teātra izrādi vai vienkārši piedaloties Helovīnu svētkos.

Klases audzinātāja Līga Vītola

Senās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c

Comments


bottom of page