“Mēs esam mazi, bet, kad dziedam, kļūstam arvien lielāki un stiprāki”
- Jēkabpils 2. vidusskola

- 27. febr.
- Lasīts 1 min
25. februārī, Rēzeknē, Austrumlatvijas RPC «Zeimuļs», notika Latgales kultūrvēsturiskā novada izglītības iestāžu vokālās mūzikas konkursa « Balsis 2026» 2. kārta, kurā līdzās Rēzeknes, Līvānu, Daugavpils, Dagdas, Balvu un Augšdaugavas novada pārstāvētajām izglītības iestādēm piedalījās arī Jēkabpils novada izglītības iestāžu 4 vokālie ansambļi, tostarp Jēkabpils 2.vidusskolas 2.-3.klašu vokālais ansamblis “Kopā” (kolektīva vadītāja Maija Kondrāte).
Vokālā ansambļa “Kopā” sniegums tika attiecināts A grupas kritērijiem, kurā tiek vērtēti vispārizglītojošo skolu ar augstākiem sasniedzamajiem rezultātiem mūzikā, profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu, kultūras iestāžu un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu vokālie ansambļi.
Sveicam vokālo ansambli “Kopā” ar konkursā iegūto I pakāpes diplomu, veiksmīgi pārstāvot Jēkabpils novada izglītības iestādes. “Mēs esam mazi, bet, kad dziedam, kļūstam arvien lielāki un stiprāki,” par sevi saka kolektīva dalībnieki, apliecinot, ka katra jauna pieredze dod iespēju attīstīt muzikālās prasmes, stiprināt pārliecību par sevi un gūt vērtīgu uzstāšanās pieredzi.
Sarmīte Straume
Jēkabpils 2.vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā







