top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Mūsu Maestro. Raimonds Pauls.

Programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros 4.februārī 5.m klase vēroja audiovizuālu koncertlekciju Mūsu Maestro. Raimonds Pauls. Tā kā 5.m klase padziļināti apgūst mūzikas mācību priekšmetu, šis pasākums bija īpaši vērtīgs un nederīgs. Laikā, kad apstākļi neļauj apmeklēt kultūras pasākumus un koncertus klātienē, skolēni saņēma lekcijas noskatīšanās pieejas saiti un vēroja šo muzikālo sniegumu attālināti: mājās, skatoties pasākumu savā datorā vai telefonā.


Maestro Raimonds Pauls nupat svinēja savu 85 gadu jubileju. Tai par godu mūziķi- dziedātāja Rūta Dūduma Ķirse un komponists Jānis Ķirsis izveidojuši šo koncertlekciju Mūsu Maestro. Raimonds Pauls. Šo nodarbību var salīdzināt ar ceļojumu. Tas veda klausītājus no izcilā komponista bērnības un skolas gadiem, cauri bagātajai radošajai darbībai līdz pat mūsdienām. Koncertlekcija iepazīstināja skolēnus arī ar citām spožām personībām, ar kurām Maestro sadarbojies, lai radītu un publikai atskaņotu muzikālos skaņdarbus.


Skolēni video formātā klausījās labu mūziku, uzzināja faktus par Maestro Raimondu Paulu un paplašināja savu redzesloku par latviešu mūzikas attīstību vairāk kā piecdesmit gadu garumā. Jaunie klausītāji varēja uzzināt, aizdomāties un, protams, dziedāt līdzi!


Jēkabpils 2.vidusskolas 5.m klases audzinātāja Antra Skutela

Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?”

27. maijā 4.c klases skolēni noskatījās projekta Latvijas skolas soma ietvaros piedāvāto Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?” Tas bija atraktīvs ceļojums pa izrādes tapšanas posmiem. Liepājas

Comments


bottom of page