Jēkabpils 2.vidusskolas 6.e klase 22.12.2023. piedalījās programmas “Latvijas skolas somas” pasākumā, radošajā darbnīcā “Mana runa pārliecina” .

Vadītājs un improvizators Krišjānis Berķis, balstoties uz improvizācijas teātrī un publiskās runas meistarklasēs pārbaudītiem uzdevumiem, skolēniem piedāvāja caur dažādiem uzdevumiem apgūt publiskās uzstāšanās mākslas pamatprincipus. Pēc aicinājuma skolēniem bija iespēja uz brīdi pašiem būt aktieriem un improvizēt. Pēc nodarbības skolēni atzina, ka bija interesanti, noderīgi un iegūtās prasmes varēs izmantot arī ikdienā. Dažiem skolēniem nācās atzīt, ka uzstāties publiski nemaz nav tik vienkārši, it īpaši tad, ja tas jādara tagad un te. Tāpat grūtības sagādāja ātri izdomāt runu, lai izklaidētu publiku.

Klases audzinātāja Daira Voičonoka

Smilšu aplikācijas

Kas ir smilšu aplikācijas? Kā tas ir veidot aplikāciju no smiltīm? Kādas ir krāsainas smiltis? To visu varēja uzzināt saņemot kasti, kurā ir zīmējums un daudz trauciņu ar krāsainām smiltīm. Tā kā 3.m