top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Matemātika! Gribu un vajag!?

Updated: Jun 6, 2023

Šajā mācību gadā 2. klašu skolēniem ir iespēja apmeklēt interešu izglītības nodarbības matemātikā.

Mācību gads straujiem soļiem tuvojas veiksmīgam finišam. Īstais laiks izvērtēt padarīto.

Nodarbības šķita gan saistošas un interesantas, gan grūtas un sarežģītas. Matemātika prasa arī koncentrēšanos un darbu. Apgūts kaut kas jauns, nostiprināts zināmais. Nodarbībās skaitļojām, zīmējām, krāsojām, spēlējām, jokojāmies un strādājām no sirds.

Interešu izglītības nodarbību dalībniekiem bija iespēja parādīt savas zināšanas un prasmes skolas olimpiādē, starptautiskajā matemātikas konkursā “Ķengurs”, Uzdevumi.lv konkursā “Matemātiskais ķēriens”.

2. d klases skolēni Mikus Mitenieks un Marks Bokāns skolas matemātikas olimpiādē ieguva 3. vietu. “Ķengurā” Sofia Isaka ieguva 12. vietu skolā, Mikus Mitenieks - 14. vietu skolā, bet Kristofers Kalniņš – 29. vietu skolā.

8 skolēni no 2.d klases ( Sanija Anufrijeva, Sofia Isaka, Jēkabs Korpovs, Krišjānis Kozuliņš, Mikus Mitenieks, Sofija Muceniece, Ainis Sprindžs, Arvis Vidiņš) un 2 skolēni ( Kirills Izotovs un Raivis Vjaters) no 2.e klases nokļuva uz 2. kārtu konkursā “Matemātiskais ķēriens”

2.e klases skolnieces Enija Bondare un Veronika Ikama skolas matemātikas olimpiādē ieguva atzinības. Starptautiskajā matemātikas konkursā “Ķengurs” Enija Bondare ieguva 1.vietu skolā, Nikola Kārkliņa ieguva 3.vietu skolā. Konkursā “Matemātiskais ķēriens”( uzdevumi.lv) uz otro kārtu nokļuva Enija Bondare, Uma Eglīte, Kristaps Ruļuks, Veronika Ikama, Kristaps Stankevičs.

2.i klases skolnieks Dominiks Tropiks nokļuva konkursā “Matemātiskais ķēriens”( uzdevumi.lv) uz otro kārtu. Artis Fedotovs konkursā “Matemātiskais ķēriens”( uzdevumi.lv) paveica pirmo kārtu.

Paldies skolēniem par aktīvu līdzdalību nodarbībās! Paldies vecākiem par atbalstu! Paldies audzinātājām par skolēnu motivēšanu, papildus apgūt matemātiku!

Uz tikšanos nākošajā mācību gadā!


Interešu izglītības nodarbību skolotājas Anita Ščegalkova, Ilona Bikovska

Hei! Hvordan går det med deg? »

Šo frāzi norvēģu valodā var dzirdēt otrdienās pie 416.kabineta pēc pēdējās mācību stundas, kur pulcējas norvēģu valodas interešu grupas «Iepazīsim norvēģu kultūru un valodu!» dalībnieki. Vecuma grupa

Comments


bottom of page