top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Nesēdi mājās - nāc dejot!

Updated: Jan 8

2023./2024.mācību gada 1. semestrī Jēkabpils 2. vidusskolas interešu izglītības sporta deju pulciņa audzēkņi bagātina skolas svinīgos pasākumus ar deju paraugdemonstrējumiem. Bet, lai dejotu ar labu stāju, mūzikas ritmā un pareizu pēdu tehniku dažādas dejas, audzēkņi papildus trenējas deju studijā "EXCELLENCE". Audzēkņu ģimenes ir aktīvas LSDF organizēto sporta deju sacensību apmeklētājas.      17.12. dejotāji piedalījās populārajā starptautiskajā sporta deju festivālā "Baltic Grand Prix 2023" Ķīpsalā. Solo programmās (2015. g. un jaun.) godalgotās 1. vietas un kausus izcīnīja: Romija Anna Rimicāne, Viktorija Grigaroviča, Dārta Cankale. 2. vietās ierindojās Klēra Pavļukeviča un Samanta Staģīte. Pāru programmā Kirills Zubovs un Elīna Žuravčika izcīnīja 1. un 2. vietu. 05.11. Rīgā "Novadu Kauss" Francis Romanovskis un Samanta Kalniņa ieguva 1. vietu.


25.11. Rīgā "Baltijas Zvaigznīte" Keitai Cīrulei iegūta 1. vieta, Aleksandram Dopolskim - 1. vieta, Markusam Vilneram - 1. vieta.


Novēlu arī turpmāk deju ģimenēm atbalstīt savus bērnus sportā, attīstot viņu talantus un veidojot tos par cienīgiem mūsu valsts sabiedrības pārstāvjiem!

Trenere Ina VāvereHei! Hvordan går det med deg? »

Šo frāzi norvēģu valodā var dzirdēt otrdienās pie 416.kabineta pēc pēdējās mācību stundas, kur pulcējas norvēģu valodas interešu grupas «Iepazīsim norvēģu kultūru un valodu!» dalībnieki. Vecuma grupa

Comments


bottom of page