top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Neticami, bet 1.m, 2.u, 3.m skolēni atgriezušies no lidojuma kosmosā!!!

Neticami, bet 1.m, 2.u, 3.m skolēni atgriezušies no lidojuma kosmosā!!!

Tas pateicoties projektam ‘’Skolas soma’’, ‘’Dirty deal teātra’’ izrādei ‘’Misija Zeme’’, ko skolēniem bija iespēja noskatīties 24.martā tiešsaistes platformā Zoom. Savādāk nekā ierasti, bet ne mazāk aizraujoši. Šī bija lieliska iespēja noskatīties izrādi par to, kā radusies Zeme un dzīvība uz tās. Cik svarīgi to saglabāt citām paaudzēm! Skolēnu domas par izrādi:

1.m klase. Jautra, interesanta un aizraujoša izrāde. Ļoti patika dinozauri un kosmosa kuģis. Labprāt dotos vēl šāda veida ceļojumā.

2.u klase. Ļoti patika izrāde. Visinteresantākā lieta bija iesaistīšanās izrādē ar čata palīdzību un lielais pārsteigums izrādes noslēgumā –‘’Zaļais mežs’’.

3.m klase. Aktieri labi spēlēja lomas. Padarījuši labu darbu, viss pārdomāts. Visu labi varēja redzēt un dzirdēt. Ļoti patika, smieklīga izrāde, gaidīsim nākamo Misiju. Paldies par sadarbību!


Līga Marķīza, Vija Stepa, Līga Mūrniece

Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?”

27. maijā 4.c klases skolēni noskatījās projekta Latvijas skolas soma ietvaros piedāvāto Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?” Tas bija atraktīvs ceļojums pa izrādes tapšanas posmiem. Liepājas

Comments


bottom of page