top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Pēc piedzīvojumiem uz LVM dabas parku Tērvetē

Pavasaris ir tas laiks, kad daba mostas un vilina mūs doties piedzīvojumos un atklāt ko jaunu. Šoreiz mūsu ceļi veda uz tūristiem iemīļotu un ģimenēm draudzīgu vietu – LVM dabas parku Tērvetē.

Parku atraktīvā un izzinošā veidā iepazinām kopā ar rakstnieces Annas Brigaderes tēliem: Sprīdīti, Lutausi, Meža karali, Anneli un daudziem rūķiem. Gūtas daudz pozitīvas emocijas un zināšanas par dabu, literatūru un dzīvi. Uzzinājām, kā var stiprināt savu organismu ar dabā pieejamajiem augiem. Mācījāmies orientēties mežā pēc kartes. Iejutāmies rūķu dzīvē – izstaigājot, dažu brīdi pat izrāpojot rūķu mājiņas un citas ēkas. Šī noteikti ir tā vieta, uz kuru gribam kādreiz atgriezties vēl un vēl.

Paldies programmas “Latvijas skolas soma” organizatoriem par iespēju iepazīt Latviju no dažādiem skatu punktiem. Paldies Jēkabpils novadam par finansiāla atbalsta sniegšanu, lai varam iepazīt arī tālākus Latvijas novadus un pilsētas. Paldies vecākiem, kuri mūs atbalstīja.


Klašu audzinātājas: Biruta Sprindža un Anda Jurgeviča“Apkārt pasaulei”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros speciālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties attālinātā smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbībā “Apkārt pasaulei”. Skolēn

Ekskursija pa Rīgas ielu

31. maijā Jēkabpils 2.vidusskolas 7.d klase, programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, devās uz Krustpili. Skolēni piedalījās Jēkabpils Vēstures muzeja piedāvātajā ekskursijā Jēkabpils pilsētā par R

Comments


bottom of page