top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Piesakies nodarbībām " 8 soļi pretī ķīmijai"!

Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāte aicina 12.klases skolēnus- topošos ķīmijas fakultātes studentus apmeklēt nodarbību ciklu “8 soļi pretī ķīmijai”. Nodarbību mērķis ir veidot ciešāku saikni ar topošajiem fakultātes studentiem, kuri vēlas kļūt par ķīmijas jomas zinātniekiem un nozares speciālistiem.


Šis nodarbību cikls ietvers gan teorētiskās gan praktiskās nodarbības, tāpat būs iespēja uzzināt vairāk par Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāti un tās iespējām. Nodarbības ir paredzētas 12.klases skolēniem, un tās tiks vadītas vienkāršā, saprotamā valodā. No mūsu pētniekiem, studentiem un darbiniekiem, kā arī lielo institūciju pārstāvjiem varēs uzzināt par ķīmijas studiju procesu augstskolā, kā arī par ķīmiķa darbu pēc augstskolas beigšanas.


Pavasara semestrī sākot no š. g. 21. janvārā, skolēniem būs iespēja apgūt astoņus dažādus ķīmijas tematus un veikt vairākus laboratorijas darbus.

Teorētiskās nodarbības norisināsies attālināti Zoom vidē, taču praktiskās nodarbības - laboratorijas darbi notiks klātienē, LU Ķīmijas fakultātē, Jelgavas ielā 1, Rīgā.


Dalībnieki, kuri veiksmīgi iesaistīsies nodarbību ciklā – aktīvi piedalīsies nodarbībās un veiks papildus uzdevumus, saņems iespēju veikt laboratorijas darbus klātienē un iegūs sertifikātu, kas sniegs papildus punktus, stājoties LU ĶF bakalaura studiju programmā “Ķīmija”.


! Pieteikšanās un reģistrācija nodarbību ciklam “8 soļi pretī ķīmijai”: https://ej.uz/8-soli-pavasaris2023


Aicinām ikvienu 12. klases skolēnu pieteikties un izmēģināt savas spējas ķīmijā!


Comments


bottom of page