Sacensības „Četrcīņa”
- Jēkabpils 2. vidusskola

- 8. maijs
- Lasīts 1 min
Jēkabpils pilsētas un novada skolu sacensības vieglatlētikas četrcīņā notika 6.maijā. Mūsu skolu pārstāvēja 17 skolēni divās vecuma grupās - 6 zēni un 11 meitenes. „Četrcīņa” ir sacensības, kur katram dalībniekam jāstartē 4 disciplīnās- jāskrien 60 m sprints, jālec tāllēkšana ar ieskrējienu, jāmet bumbiņa tālumā un jāveic izturības skrējiens- meitenēm 500 m, zēniem 800 m. Par katru konkrēto rezultātu , pēc speciālajām tabulām, ir noteikts punktu skaits. Četru disciplīnu punktu summa ir tā , kas nosaka uzvarētāju. Tas nav viegli, jo skolēniem jādemonstrē gan ātrums, gan spēks, gan izturība. Nepietiek ar to, ka izdodas labs starts vienā disciplīnā, jāpierāda vispusīga fiziskā sagatavotība. Atslābt nevar līdz pat finišam izturības skrējienā, jo tikai tad uzzina sacensību galīgos rezultātus. Dažkārt tikai pāris punkti pietrūkst līdz godalgotajai vietai un tad šķiet - varēju aizlēkt kādu centimetru tālāk, vai aizmest bumbiņu pus metru tālāk.
Paldies katram Jēkabpils 2.vidusskolas skolēnu, kas startēja šajās daudzcīņas sacensībās un izrādīja cīņassparu savas un citu skolu vienaudžiem. Apsveicam godalgoto vietu ieguvējus: Vendija Pujāte – 1.vieta, Annija Serkova – 2.vieta, Haralds Skutels – 3.vieta.
Lai arī turpmāk netrūkst enerģijas, izturības un prieka par kustību, arī vasarā!
Sporta sk.: A.Ķiploka







