top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Sacensības Backyard Ultra „ Lūša pēdās”

7.aprīlī Jēkabpils Meža parkā norisisnājās nebijušas skriešanas sacensības Backyard Ultra „Lūša pēdās”, kas ir iekļautas pasaules rangā. Šo sacensību formāts ir tāds, ka dalībniekiem katru stundu jānoskrien 6706 metru gara distance. Skrējiens notika apkārt Radžu ūdenskrātuvei. Pēc apļa veikšanas dalībnieks var izmantot atlikušo laiku pēc saviem ieskatiem, lai sagatavotos startam jaunas stundas sākumā. Sacensības ir beigušās, kad nākamā apļa veikšanai ir atlicis tikai viens skrējējs, viņš arī ir uzvarētājs. Šajās sacensībās piedalījās apmēram 140 dalībnieki un viens no viņiem bija mūsu skolas 7.c klases skolnieks Kristers Elksnis. Kristers savos 13 gados godam veica 4 apļus, kas ir apmēram 27 km, garākā distance ko līdz šim ir veicis. Tas ir ievērības cienīgs sasniegums. „Lūša pēdās” devās arī Kristera mamma un māsa, atbalstīja tētis. Ir prieks un lepnums ka šāda mēroga sacensībās piedalījās mūsu skolas audzēknis. Arī nākošajā gadā norisināsies šāda veida sacīkstes, ikvienam ir iespēja gatavoties un kuplināt dalībnieku skaitu. Sīkāk ar šo sacensību norisi var iepazīties jekabpilssc.lv

Sporta sk.A.Ķiploka

( šo sacensību dalībniece )Comments


bottom of page