Smilšu aplikācijas

Smiltis.... Mēs visi zinām, cik patīkami ir pastaigāties pa siltām, mīkstām smiltiņām jūras krastā! Cik aizraujoši bija spēlēties bērnībā bērnudārza smilšu kastē! Bet veidot no smiltīm aplikāciju? Tas ir kaut kas jauns! Veidot aplikāciju no krāsainām smiltīm? Tas gan nekad nav darīts!

Tāpēc decembrī skolēniem bija tāda iespēja, pateicoties programmas “Latvijas Skolas soma” sagādātajai nodarbībai.

Lai prastu rīkoties ar krāsainajām smiltīm un aplikācijas pamatni, vispirms bija iepazīšanās ar skolotāju Zani. Zane video nodarbībā pastāstīja par smilšu mākslu, parādīja, kā var izveidot dažādus zīmējumus ar smiltīm. Pēc tam sekoja instrukcija, kā veidot smilšu aplikāciju pašiem. Bērni, to uzmanīgi noskatījušies, ķērās pie darba! Tas bija aizraujošs process! Tas tika darīts pirmo reizi!

Gandarījums bija liels, jo visiem bērniem izdevās. Šajā brīdī visi sajutās kā mākslinieki!

2.m klases audzinātāja Dace Pauļuka

Tuvojoties Ziemassvētkiem, 5.i klases skolēni noskatījos jaunāko latviešu kino filmu “Ziemassvētki džungļos”. Kopā ar filmas varoņiem - māsām Paulu un Kati, un viņu mammu - aizceļojām uz kādu eksotisk

22.decembrī, mazu mirkli pirms Ziemassvētku lielā brīnuma, 4.m klase devās aizraujošā kino ceļojumā meklēt Ziemassvētku sajūtu. Kopā ar galvenajiem filmas varoņiem Paulu un Akimu iekarojām džungļus, l

2022.gada 20.decembrī 1.u klases skolēni programmas “Latvijas skolas somas” ietvaros izmantoja iespēju un iepazina smilšu kino un smilšu aplikācijas kopā ar smilšu kino mākslinieci Zani. Pirmajā daļā