top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Smilšu aplikāciju krāsošana

2023.gada 26.maijā 1.i klasē notika programmas “Latvijas skolas soma” norise- smilšu kino un smilšu aplikāciju attālinātā nodarbība “Apkārt pasaulei”.

Skolēniem ļoti patika šis pasākums, jo bija praktiska darbošanās, krāsu daudzveidība un savstarpēja konkurence, kuram darbiņš veidojas košāks, interesantākais, krāsaināks.

Pasākums ietverti šādi mācību priekšmeti: dizains, vizuālā māksla, mūzika.

Skolēni apgūst to, ka zīmēt var ne tikai ar zīmuļiem, akvareli, guašu, bet arī ar smiltīm.

Šis zīmēšanas veids ļoti iedvesmoja skolēnus, jo to viņi dara pirmo reizi , kā arī zīmējot var viegli pārveidot, pārlabot darbu.

Skolēnu atgriezeniskā saite ir viņu darbi. Bērni bija pārsteigti, kā vienā attēlā, izmantojot dažādus krāsu variantus, var iegūt pilnīgi savādāku dabas noskaņu.

Ruta Baranovska

“Apkārt pasaulei”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros speciālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties attālinātā smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbībā “Apkārt pasaulei”. Skolēn

Ekskursija pa Rīgas ielu

31. maijā Jēkabpils 2.vidusskolas 7.d klase, programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, devās uz Krustpili. Skolēni piedalījās Jēkabpils Vēstures muzeja piedāvātajā ekskursijā Jēkabpils pilsētā par R

Comments


bottom of page