Smilšu kino burvība

Decembris ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks un  svētku noskaņa valda ikvienā no mums.

Lai šo svētku gaidīšanas laiku padarītu vēl skaistāku, 1.m klases skolēniem bija iespēja piedalīties programmas ‘’Latvijas skolas soma’’ interesantā smilšu aplikācijas nodarbībā ‘’Apkārt pasaulei’’.

Skolēni saņēma arī video ierakstu, kurā smiltīs tiek izzīmēts īss ieskats izrādē “Apkārt pasaulei”, uzzīmēta Latvija, kā arī attēlots smilšu animācijā personalizēts sveiciens mūsu skolai. Tas viņiem bija liels pārsteigums.

Krāsaino smilšu nodarbība skolēnos attīstīja ieradumu veikt radošu un mērķtiecīgu darbu. Darbs ar krāsainajām smiltīm veicināja bērnu patstāvību, attīstot mākslinieciskās prasmes, sniedzot pārliecību par izveidotā darba skaistumu.

Rezultātā izveidojās koša, krāsaina, īpašā un katram pilnīgi atšķirīgā smilšu glezniņa, kas saglabāsies un priecēs vēl ilgi. Varbūt būs jauka dāvana Ziemassvētkos!

Mums vajadzīgs pavisam maz,Lai Ziemassvētkus nākam jūtu.Lai snieg no gaisa sniegpārslas,Un līdzās tie, ko mīlu, būtu!

Ticību brīnumiem vēl 1.m klases skolēni un audzinātāja Līga Marķīza.