Stikla mākslas nodarbība 1.klašu skolēniem

14. decembrī, īsi pirms Ziemassvētkiem, pirmo klašu skolēniem bija unikāla iespēja radoši darboties- veidot savu mākslas darbu no stikla.

Nodarbības sākumā mākslinieces iepazīstināja bērnus ar stiklu, tā īpašībām, apstrādi un  pielietojumu. Prezentācijas laikā bērniem bija iespēja uzdot jautājumus un pastāstīt par savu pieredzi- ko viņi jau zina par stiklu.

Stikla mākslas nodarbības otrajā daļā katrs skolēns izgatavoja savu stikla rotājumu. Savam dekoriņam katrs pats izvēlējās pamatnes formu, krāsas un izveidoja dažādas krāsu kombinācijas, atbilstoši savai gaumei.

Skolēniem ļoti patika, par to liecināja viņu ieinteresētība prezentācijas laikā un aizrautīgā darbošanās praktiskajā daļā. Ar nepacietību viņi gaidīja, kad saņems stikla mākslas studijā apstrādātu savu darbu. Ar sajūsmu un izbrīnu skolēni aplūkoja saņemto dekoru, kas pēc apstrādes bija kļuvis pavisam gluds un acij tīkams.

Tatjana Šeklanova