top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Svētku noskaņu koncertā

Programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros 22.decembrī 2.a un speciālās izglītības klases skolēni apmeklēja svētku noskaņu koncertu, kurā muzikālajam stāstam par "Ezīti miglā" bija radīts turpinājums – „Ezītis sniegā”.


Abi draugi - Ezītis ar Lācēnu - tik ilgi skaitīja zvaigznes un dzēra tēju, kamēr sāka snigt pirmās sniega pārslas... Vai tiešām jau klāt ziema? Draugi tik ļoti vēlējās sagaidīt Ziemassvētkus, ka bija gatavi iztikt bez lielā ziemas miega. Teiksmainos piedzīvojumos viņi satika Sniega māti, vāverīti un vilku, arī medniekus, bet miedziņam bija savi plāni... Vai viss piedzīvotais notika tikai sapnī?


Koncerts izskanēja Ziemassvētku noskaņās, mūziķi spēlēja populārus fragmentus no Mocarta, Bēthovena, Šūberta un citu komponistu daiļrades.


Skolēnu atsauksmes par koncertu:


Marks: „Man patika, kā dziedāja. Ļoti skaistas balsis.”


Ņika: „Man patīk klaviermūzika, tāpēc koncerts ļoti patika.”


Daniels: „Man patīk dejot. Bija skaistas dejas.”


Katrīna: „Es pirmo reizi klausījos tādu mūziku. Man patika.”


Jegors: „Ezītis un Lācītis bija tik mīļi!”


Marija: „Stāsts bija interesants. Es piedalīšos skatuves runas konkursā, lai gan es vēl neprotu tā lasīt. Bet es centīšos!”


Paldies par jauko koncertu pirmssvētku laikā!


2.a klases audzinātāja Tatjana Karnauhova

Kā top izrāde?

,,Skatuves dizains, mūzika un aktieru spēle, - tas mums ir izbaudāms teātrī un redzams no skatuves. Tikmēr pārējo teātru darbinieku darbs paliek ēnā" - tā pēc Liepājas teātra digitālās mācībizrādes "K

Saldumu ražotni iepazīstot

Piektdien, 22. novembrī, 2.a un 2.b klases skolēni no Jēkabpils 2. vidusskolas kopā ar klases audzinātājām devās uz „Skrīveru saldumu” ražotni. Sākumā skolēniem izstāstīja par uzņēmumu un par ražotne

Comments


bottom of page