top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Sveiciens Latvijai dzimšanas dienā

Novembris ir īpašs mēnesis Latvijai. Tas ir laiks, kad visa tauta atceras valstij svarīgus pagātnes notikumus, vienojas kopīgās dziesmās un dejās. Katrs apliecina savu piederību valstij.

Sagaidot Latvijas 105. dzimšanas dienu, veikals “Rotaļnīca” aicināja Latvijas bērnudārzus un skolas piedalīties īpašā konkursā, iesaistoties aizraujošā konkursā, sarūpējot skaistu apsveikumu Latvijai dzimšanas dienā.

Jēkabpils 2. vidusskola tika pārstāvēta ar četriem radošiem darbiem, kuru autori bija: 1.a, 1.c, 2.m un 6.i klašu skolēni. Kopā konkursā piedalījās 843 dalībnieki no visas valsts. Laika posmā no 8. – 16. novembrim ikkatrs Latvijas iedzīvotājs varēja balsot par savu favorītu.

Īpašs prieks un gandarījums par izveidoto un iesūtīto radošo darbu ir Jēkabpils 2. vidusskolas 1.a klasei, kuri vecuma grupā no 7 līdz 11 gadiem, Latvijā ieguva godpilno 3. vietu, iegūstot arī vērtīgu balvu – izglītojošas spēles no veika “Rotaļnīca”.

Paldies ikkatram, kurš mūs atbalstīja, palīdzēja un balsoja. Daudz laimes, Latvija, 105. dzimšanas dienā! Saules mūžu Latvijai!1.a klases audzinātāja Biruta Sprindža

Kommentare


bottom of page