top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

„Tikšanās ar absolventiem”

24.martā Jēkabpils 2.vidusskolā notika pasākums „Tikšanās ar absolventiem”. Skolā uz sarunu ar 10., 11. un 12. klašu jauniešiem ieradās Jēkabpils 2.vidusskolas absolventi: Dmitrijs Perminovs, Aleksejs Dutkevičs, Irina Makrekova un Ksenija Naumova. Absolventi pārstāvēja tehnisko un medicīnas novirzienu. Skolēniem tika dota iespēja uzklausīt 4 pieredzes stāstus par profesijas un augstskolas izvēles veikšanu, studijām un iespējām darba tirgū. Absolventi stāstot minēja arī grūtības, ar kurām nācies sastapties savos karjeras ceļos, deva noderīgus padomus skolēniem.

Skolēni pasākumu novērtēja ļoti atzinīgi, minot ka tas bija vērtīgi, interesanti un noderīgi. Sindija no 10.b klases rakstīja:” Patika ,ka katra tēma bija plaši izstāstīta, bija daudz ieteikumu, kas nākotnē var palīdzēt izvēlēties profesiju. Manuprāt ka ir vērts, jo var uzzināt daudz vairāk par profesiju, kuru esi izvēlējies. Pasākums bija ļoti interesants”. Viktorija no 12.b klases:” Es uzzināju vairāk par universitātēm, kuras mani interesēja. Viņi arī sniedza dažus padomus, kas mums varētu būt vajadzīgi. Man bija interesanti un noderīgi to klausīties.”

Paldies absolventiem par ciemošanos un padomu došanu! Jēkabpils 2.vidusskola lepojas ar atsaucīgiem un zinošiem absolventiem!

Jēkabpils 2.vidusskolas pedagogs karjeras konsultants Anda Jurgeviča留言


bottom of page