top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Tikšanās Latgales vēstniecībā GORS.

GORS…. Kas tas varētu būt?

Runājošie suņi….. Vai tādi vispār eksistē?

26. maijā 2.u un 2.m klases skolēniem bija iespēja apciemot Latgales vēstniecību GORS. Bērni ar lielu sajūsmu ,ieraudzījuši milzīgo ēku, devās iekšā. Tur mūs sagaidīja divas brīnišķīgas, smaidošas ekskursijas vadītājas, kuru pavadībā sākās ceļojums pa šo milzīgo valstību….

Sākumā mēs apmeklējām mazo zāli, mēģinājumu telpu, semināru telpu, grimētavu, lielo zāli. Mums bija iespēja braukt ar liftu, kurā ietilpst pat policijas mašīna! Lielajā zālē mums bija iespēja pabūt uz skatuves, iejusties mākslinieku ādā un arī kaut ko uzdziedāt!

Vēl mēs skatījāmies Rēzekni no augšas, jo tikām uzvesti uz jumta terases.

Kad šī ekskursija beidzās, skolēni devās uz kino zāli un tur tika demonstrēta animācijas filma ‘’Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi’’.

Filmas laikā bērni varēja iepazīt Rīgas ielas, atsevišķus rajonus un kuriozus notikumus. Filma arī bija pamācoša.

Jautājot bērniem, vai gribētu vēlreiz pabūt GORĀ, atbilde bija skaļš – Jā!!!

Aiva Avsjukeviča un Dace Pauļuka

“Apkārt pasaulei”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros speciālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties attālinātā smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbībā “Apkārt pasaulei”. Skolēn

Ekskursija pa Rīgas ielu

31. maijā Jēkabpils 2.vidusskolas 7.d klase, programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, devās uz Krustpili. Skolēni piedalījās Jēkabpils Vēstures muzeja piedāvātajā ekskursijā Jēkabpils pilsētā par R

Комментарии


bottom of page