top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Varakļānu muižas pils apmeklējums

2022. gada 18. maijā 3.u klasei bija patiesi saviļņojošs notikums – mūsu pirmā klases ekskursija.


Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros klase apmeklēja Varakļānu pils muižu. Tas bija izzinošs, piedzīvojumiem bagāts ceļojums ar skrejriteņiem, kura laikā skolēni tika iepazīstināti ar Varakļānu pilsētas kultūrmantojuma vietām un to nozīmi mūsdienās. Programmā bija dažādas aktivitātes muzejā, parkā un pilsētas centrā.

Skolēniem bija liels prieks braukt ar skrejriteņiem. Tas bija aizraujošs brauciens. Dažiem no skolēniem tas bija pirmais. Bērniem bija patiess prieks pašiem piedalīties aizraujošas aktivitātēs - gan šaujot ar bultu un loku, gan laižoties pa virvi virs upes. Pēc sportiskām aktivitātēm un muzeja apmeklējuma vienojāmies gardā piknikā. Pils gleznainajā parkā baudījām dabu un sēdējām pie ugunskura, kur pēc ekskursijas bērni dalījās ar savām izjūtām, novērojumiem un jauniegūtajām zināšanām.


3.u klases audzinātāja Līga Mūrniece

Senās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c

Comments


bottom of page