top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Vislielākā vērtība - ģimene

Pateicoties programmai ‘’Latvijas skolas soma’’, 12.novembrī 2.m klases skolēni kopā ar klases audzinātāju noskatījās Rēzeknes teātra ‘’Joriks’’ interaktīvu izrādi ‘’Ziemas māja’’.


Izrāde izstāstīja stāstu par mazdēla un vectēva attiecībām. Mūs, mazos un lielos skatītājus, aicināja iepazīt un vērot dabu, minēt mīklas, locīt lidmašīnas, dzīvot līdzi Mārtiņa un vectēva sarunām, piedzīvojumiem un pat blēņām.


Teātra izrāde bija interesanta, aizraujoša, mudinoša darboties līdzi jaukajiem un atraktīvajiem aktieriem.


Izrādei cauri vijās doma, ka vislielākā vērtība mums visiem ir ģimene, kopā būšana. Pavadītais laiks ar vecvecākiem ir ļoti īpašs, jo omītes un opīši izstaro mīlestību, parāda un iemāca mazās dzīves gudrības caur saviem stāstiem, padomiem un vienkāršām sarunām.


Ja jums ir paveicies, ka jums joprojām ir vecvecāki, apmeklējiet viņus, lolojiet tos, jo vecvecāki ir apburošu smieklu, brīnišķīgu stāstu un mīlestības ietvars.


Ar pārdomām dalījās 2.m klases skolēni un klases audzinātāja Līga Marķīza.

Senās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c

Comments


bottom of page