top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

“VIZULĪŠU” AKTIVITĀTES

   Ziemā, kad dabā pietrūkst košuma, mēs paši varam to radīt, izpaužoties mākslā un  attīstot savus talantus . Un tā, pienākot pavasarim, varam smelties atkal jaunu enerģiju no dabas!

  Janvārī aktīvākie “Vizulīši” piedalījās 52. Starptautiskajā bērnu mākslas izstādē-konkursā „LIDICE 2024”, saņemot par to pateicības. Apvienoto Nāciju Organizācija 2024. gadu ir pasludinājusi par Starptautisko kamieļu aizsardzības gadu un Pasaules Pasta savienības 150.gadadienas gadu. Ņemot to vērā, šogad tēma bija “KARAVĀNA”. Paldies  Patrīcijai  Polovkovai, Viktorijai Kondratenkovai un Anetei Tomiņai par piedalīšanos Latvijas kārtā!

 


Savukārt, februāris – mīlestības mēnesis, mūs iepriecināja ar kopīgu pasākumu, svinot Valentīna dienas ballīti. Ir svarīgi būt kopā, izbaudot arī svētku gaisotni, vienam otru iepazīstot tuvāk, sadraudzējoties. Kopīgi hobiji vieno! Paldies visiem par radošo un jauko atmosfēru, ko kopā radījām!

   Darbojoties  un izpaužoties mākslā, mēs attīstām savu fantāziju, izkopjam gaumi, ceļam pašapziņu, izbaudām procesu un atklājam mākslas noslēpumaino pasauli arvien vairāk un vairāk. Tas ir tik aizraujoši!Hei! Hvordan går det med deg? »

Šo frāzi norvēģu valodā var dzirdēt otrdienās pie 416.kabineta pēc pēdējās mācību stundas, kur pulcējas norvēģu valodas interešu grupas «Iepazīsim norvēģu kultūru un valodu!» dalībnieki. Vecuma grupa

Comments


bottom of page