top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Vokālās mūzikas konkurss/skate "Balsis 2024"

2024.gada 15.februārī Jēkabpils Tautas namā notika vokālās mūzikas konkursa "Balsis 2024" 1.kārta, kurā piedalījās Jēkabpils novada izglītības iestāžu vokālie ansambļi. No Jēkabpils 2.vidusskolas piedalījās trīs kolektīvi.

Konkursa mērķis ir sekmēt skolēnu līdzdalību kultūras mantojuma saglabāšanā, apgūstot latviešu tautas dziesmas, to apdares un latviešu komponistu dziesmas. Konkursa dalībnieki gatavoja 3 dziesmas, viena no tām-sava kultūrvēsturiskā novada (Sēlijas) latviešu tautas dziesmas apdare a cappella, viena obligātā latviešu komponista oriģināldziesmas apdare un viena dziesma pēc savas izvēles-latviešu tautas dziesmas apdare vai latviešu komponistu oriģināldziesma.

Dalībniekus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija mūzikas skolas skolotāji. Vadoties pēc konkursa nolikuma un  žūrijas vērtējuma, uz otro kārtu, kas notiks Līvānos, dosies Jēkabpils 2.vidusskolas 5.-6.klašu ansamblis "Kopā", kuri ieguva 1.pakāpes diplomu- vadītāja Maija Kondrāte, un Jēkabpils Valsts ģimnāzijas jauniešu vokālā grupa "Horizontāli", kuri ieguva augstākās pakāpes diplomu- vadītāja Sandra Bondare.

Jēkabpils 2.vidusskolas divi ansambļi ieguva 2.pakāpes diplomus: 3.klases ansamblis "Varavīksne"- vadītāja Aija Rumjanceva un 5.-7.klašu ansamblis "Smaidulīši"-vadītāja Kristīne Studāne-Indriksone.

Novēlam veiksmi un izdošanos 5.-6.klašu ansamblim "Kopā" konkursa 2.kārtā!

 

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā  mācību jomas mācību priekšmetu

 sadarbības grupas vadītāja K.Studāne-IndriksoneComments


bottom of page