top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Volejbola sacensības TOP kauss 2024
20.martā, Ābeļu pamatskolā norisinājās Jēkabpils novada skolu volejbola sacensības Top kauss 2024  1.posms   7.-9.klašu skolēniem. Uz pasākumu  bija ieradušies vairāki „Jēkabpils Lūši”  volejbolisti - Jānis Medenis, Dāvis Melnis un citi, kas dalībniekiem novēlēja spraigas cīņas un tajā pat laikā izbaudīt sacensības un no mācībām brīvo dienu. Visām komandām bija iespēja  nofotogrāfēties  ar pazīstamajiem sportistiem, kurus atbalstām māju spēlēs un sekojam  līdzi  komandas izbraukuma spēļu rezultātiem. „Jēkabpils Lūši”spēlētāji  iejutās  tiesnešu lomā un notiesāja  vairākas spēles.  Par ceļazīmi uz finālu Rīgā cīnījās 3 meiteņu un 5 puišu komandas. Mūsu skolas meiteņu  komandā spēlēja  Mihaela Girgina, Lucie Sabo, Ieva Mežale, Veronika Iļjina, Anna Aleksandrova, Patrīcija Sauša, Sanija Stepa, Katrīna Cvilikovska. Jaunietēm nācās atzīt  Zasas vidusskolas un Jēkabpils 3.vidusskolas komandu pārākumu  un ierindoties 3.vietā. Diplomu, rokas spiedienu  un nelielu suvenīru katrai meitenei sniedza  „Jēkabpils Lūši” volejbolisti.  Mūsu skolas zēnu komandā spēlēja Rainers Veips, Daniels  Bajārietis , Ģirts Stradiņš, Ņikita Livča, Ernests Grudinskis, Alans Bondarenko, Linards Valainis.  Šo sacensību nolikums paredzēja , ka spēļu formāts ir nedaudz mainīts kā ierasts , par katru kļūdu var nākties „dārgi maksāt”, to var izšķirt  arī viens punkts,   ceļazīmi uz finālu iegūst tikai viena komanda.  Mūsējie  uzvarēja spēles ar  Krustpils pamatskolas, Zasas vidusskolas un Aknīstes vidusskolas vienaudžiem. Izšķirošā spēle bija pret Jēkabpils ģimnāzijas komandu. Starpskolu sacensībās, sīvā cīņā mūsu zēni  izcīnīja uzvaru pār šo sastāvu, taču šoreiz , kad uzvaras cena bija tik augsta- Top kausa fināls , diemžēl nācās piekāpties un ierindoties 2.vietā. Lai svinētu lielas uzvaras, kādreiz nākas arī zaudēt. Sportā neko nevar  100 % garantēt, tāpēc tas arī ir tik interesants.  Puiši ir Malači, cīnījās par katru punktu, demonstrēja teicamus spēles momentus gan individuāli, gan kā komanda. Uz šī  atlases posma  sacensībām bija ieradušies arī volejbola federācijas pārstāvji un Top kausa lielais Lācis.  Paldies treneriem, kas strādā ar šiem jauniešiem ikdienā treniņos. Noteikti  vēl  būs daudz citas sacensības un uzvaras.                                                                

                                                                                                          A.Ķiplokaتعليقات


bottom of page